Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy tutaj i do tej pory też nie otrzymywałem płatności z adsense, gdyż miałem je zablokowane. W styczniu założyłem nowe konto bankowe, podałem je w ustawieniach i pod koniec stycznia otrzymałem kwotę testową. Podałem ją następnie na stronę i pisze, że jest zweryfikowane. Próg jest oczywiście przekroczony, a mi wciąż nie wyświetla się pip, a z tego co piszecie to u wielu z was od dawna już jest (mam konto w iPKO). Czy to normalne, że jak zarabia się w euro, to tak późno wyświetla się pip? Dodatkowo, czy jeśli płatność nie zostanie zrealizowana w lutym, to jest jeszcze szansa na to, że na początku marca to zrealizują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się, jeszcze w lutym dostaniesz przelew. Osoby zarabiające mniejsze kwoty dalej mają Euro i są opłacani w drugiej transzy. Również przelew w tym przypadku trwa dłużej.

Sprzątanie po zgonach https://sprzataniepozgonach.pl/

Dezynfekcja i dezynsekcja https://www.isotech-pestcontrol.pl/
Ptaszyniec kurzy https://zwalczanie-ptaszynca.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, mam nadzieję, że przyjdzie, bowiem już nazbierała mi się pewna suma, a akurat teraz jest mi bardziej potrzebna. Dodatkowo wciąż zarabiam w Euro, ale z tego co wiem to i tak dostanę pieniądze w złotówkach, bowiem w ustawieniach konta pisze, że dostanę w naszej walucie (chodź na stronie wciąż pokazuje mi zarobki dzienne/miesięczne w euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby zarabiające mniejsze kwoty dalej mają Euro i są opłacani w drugiej transzy.

Z moich obserwacji wynika, że nie ma takiej korelacji między wysokością zarobków a priorytetem zmiany rozliczeń z EUR na PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to jednak faktu, że powinienem dostać mimo wszystko jakoś do 28 ten przelew? Jeśli by nic nie przyszło, to czekać jeszcze do 3 marca? bowiem na stronie głównej, w ostatecznych zarobkach pisze, że data realizacji do 3 marca, a jak kliknę w szczegóły to jest informacja, że jak płatności nie są wstrzymane to otrzymać powinienem do 28 lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja tego potwierdzić nie mogę..., no chyba, że z moim kontem jest coś nie tak :)

EDIT: Uff, już się bałem, że coś nie tak, ale właśnie 2 min temu pojawił się PiP, cóż mój pierwszy zresztą :P Ile mniej więcej należy czekać na pieniądze, po jego pojawieniu?

Edytowane przez Judi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności