Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz już wiecie dlaczego ten temat się tak nazywa???

Wychodzi na to, że miałem proroczą wizję: minęło 6 lat, 200 podstron i nadal to samo ;) Przynajmniej w jednym wątku ;)

ps. u mnie w mBanku od wczoraj hajs się zgadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazlem sie wsrod grona szczesliwcow w mBanku. Korzysta ktos moze a AliorSync? Chyba czas sie przeniesc.

Ja zamknęłem konto w mbanku, następnie założyłem w inteligo i aliorbanku. Po czym oddział PKOBP koło miejsca zamieszkania zamknęli a w aliorze za wpłaty we wpłatomacie euronetu wprowadzili prowizję - fakt, moja wina bo nie przeczytalem nowego cennika oprocentowania i opłat. Poszedłem do aliorbanku a Pani dyskretnie zasugerowała, że to poto by przenieść się do sync.

No więc założyłem konto w sync, generalnie wszystko oki ale mam wrażenie, że cały ten internetowy panel tak się slamazarzy. Za dużo gadżetów. Postanowilem przeprosić się z mbankiem założyłem rachunek osobisty i rachunek firmowy - póki co jest oki. Wpłatomat mam pod nosem, opłaty w miarę oki więc zobaczymy.

Aliorsync mam ale nie korzystam :( bo ten interfejs jakoś mi nie leży poza tym zależało mi na tym by konto firmowe i osobiste było w tym samym banku by wplaty sobie przelewać międzykontami bezplatnie (z ekonta na ebiznes)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów znam taką sytuację gdzie w piątek na jednym koncie pieniądze były wieczorem w Raiffeisen (Moje konto).

A u znajomego nie ma do tej pory, również Raiffeisen, sesja przychodząca I o 9:00.

Zobaczymy czy o 12 mu wejdzie przelew :palacz:

Raiffeisen - Przelew dotarł :)

Edytowane przez aplek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mBank - przelew doszedł.

I to dokładnie tak jak napisałem między 12:20 a 12:22 - u mnie był 12:21 :D

Czyli to nie jest żadna magia ani przetrzymywanie przelewów przez banki. Po prostu google wysyłając przelewy nie załapuje się na ostatnią sesję wychodzącą i przez weekend kasa wisiała w wirtualnej przestrzeni systemu elixir, bo ani G jej nie miało na koncie ani my.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam u mnie też przed momentem przelew przyszedł

PS. A najśmieszniejsze w tym wsdzystkim jest to że razem z przelewem przyszedł SMS z mbanku, który zachęca do włączenia powiadomien sms o przychodzących przelewach na moje konto.

Edytowane przez mateo32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od Ponad 2 lat posiadam konto Adsense. Do tej pory wszystko działało jak należy. Na początku miesiąca dostałem informację, żeby zaktualizować swoje dane dotyczące konta (dodać BIC i IBAN)

Niestety przy każdej próbie pojawia się informacja o błędzie:

„Wystąpił błąd wewnętrzny. Spróbuj ponownie.”

zrzutekranub.jpg

Taka informacja pojawia się za każdym razem, gdy próbuję dodać wymagane dane. Dodam że próbowałem w różnych kombinacjach dodawać IBAN xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx, xxxxxxxx(...), xx xx xxxx xxxx xxxx xxxx xxxx (...)

Bardzo proszę o pomoc lub jakieś sugestie co w takiej sytuacji powinienem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności