Skocz do zawartości

s_matysik

Rekomendowane odpowiedzi

Letnia promocja -23%!
 
 
Do 31 lipca 2023 wpisz kod rabatowy: lato2023, dzięki któremu otrzymasz aż -23% na wszystkie pakiety indeksacji!

Link do strony: https://smartindexer.net/pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dodałem kilkadziesiąt linków z różnych domen miesiąc temu, do tej pory indeksacja jest praktycznie zerowa. Support 3 tygodnie temu odpisał, że faktycznie indeksacja jest niższa i przemielą linki jeszcze raz - niestety do tej pory prawie 0 rezultatów, a na pytanie o ETA nie dostałem odpowiedzi. Spytam więc tutaj, jest jakiś szacunkowy czas naprawy aktualnej niskiej indeksacji?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dobre wieści z SmartIndexer!

 

Postęp w Indeksacji: Udało nam się znacznie poprawić skuteczność indeksacji – obecnie osiąga ona 58% globalnie. Co więcej, dla kluczowych rodzajów linków, takich jak money site i PBN, skuteczność ta wzrosła nawet do 90-99%!

 

Aktualizacja dla poprzednich miesięcy: Nasz zespół ciężko pracuje nad przetwarzaniem linków z poprzednich miesięcy (sierpień, wrzesień, październik), gdzie skuteczność była niższa. Oczekujemy, że w ciągu kilku dni będzie można zauważyć pozytywne rezultaty tej pracy. Dodatkowo, linki z listopada zostały już skutecznie przetworzone ulepszoną metodą.

 

Kontakt: Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub chcielibyście zgłosić konkretne przypadki dotyczące stopnia zaindeksowania Waszych paczek, zachęcamy do kontaktu na support@smartindexer.net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Noworoczna promocja w SmartIndexer.net -35% na wszystkie pakiety do 25 stycznia 2024

 

Kod rabatowy: pio2024

 

Pod koniec roku udało nam się znacząco zwiększyć skuteczność indeksacji SmartIndexer.net.

 

Dostosowaliśmy cały system do zmian Google, poniżej przedstawiam wyniki aktualnych testów:

1. Indeksacja PBN i money site: skuteczność 90-99%

2. Indeksacja publicznych miejscówek np. profili VIP: skuteczność powyżej 50%

 

Globalna skuteczność całego systemu SmartIndexer.net oscyluje obecnie w okolicy 70%

 

W obecnym czasie wiele indexerów ma problemy, a my właśnie skutecznie wdrożyliśmy zupełnie nową metodę indeksacji i informujemy, że nowa metoda jest wdrożona od grudnia. Linki z poprzednich miesięcy (sierpień, wrzesień, październik, listopad) zostały ponownie przerobione nową metodą.

 

Poniżej zrzutu ekranu ze ScrapeBox, który przedstawia indeksację testowej paczki z money site - indeksacja powyżej 97%

 

indexation-scrapebox-money-site.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aktualna skuteczność systemu SmartIndexer.net - luty 2024

 

1. Indeksacja podstron money site

Skuteczność indeksacji po 14 dniach wynosi 95,8%

 

money-site-02-2024.png

 

2. Indeksacja profili VIP

Skuteczność indeksacji paczki 190 profili VIP wynosi po 14 dniach 67,4% dla istniejących profili

(paczka była większa, ale sprawdziliśmy tylko te profile na których nadal istnieje link).

 

Sprawdzaliśmy to 3 metodami dostępnymi w ScrapeBox:

 

site:

1vipy-test-02-2024.png

 

url as is

2vipy-test-02-2024.png

 

url in quotes

3vipy-test-02-2024.png

 

 

Następnie połączyliśmy zaindeksowane linki z tych 3 paczek i usunęliśmy duplikaty url, wyszło 128 zaindeksowanych profili.

 

 

Dodatkowo możemy zaproponować kod rabatowy -15% na wszystkie pakiety do końca lutego 2024

kod rabatowy: 022024

 

 

Edytowane przez s_matysik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Testuje te wasze narzędzia i dzień 3...0% (i to nie jakieś SPAM-y czy inne linki made in china, normalne ja pier..)

 

pisałem meila w 2 językach 3 dzień bez odpowiedzi..nie róbcie tylko ze mnie kłamcy czy oszusta ja po prostu piszę jak jest chyba uciekam do konkurencji..u której zawsze byłem traktowany z szacunkiem  (ja rozumiem, że nie przepalam tysięcy tutaj ale powinno się doceniać każdego kto płaci)

 

PS ja nie chcę nikomu zaszkodzić po prostu kiedyś się tutaj testowało efektywność 

 

 

https://zapodaj.net/plik-NNtseFI8ZJ

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Herkules
  • Sad 1

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

A może ciekawy blog? https://digad.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2024 o 19:51, Herkules napisał(a):

bo mam przetworzone od wczoraj

 

To czas przetworzenia danej paczki przez system, natomiast czas do pełnej indeksacji masz na zrzucie ekranu 0%. Zgodnie z informacją na stronie pełny efekt jest po 7 dniach.

 

Natomiast przerabiamy właśnie wszystkie linki za zeszły tydzień ponownie, aby nie było wątpliwości.

 

Wiadomości e-mail, w 99% przypadków odpisujemy na bieżąco, na e-maile z piątku odpisałem w dniu dzisiejszym.

 

Ze wszelkie niedogodności przepraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności