Skocz do zawartości

[info] Jazda na rowerze po alkoholu uwaga mandaty


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś będzie pedałował na podwójnym gazie  ?

Cytat

Koniec z czasami, gdy jazda na rowerze po alkoholu była niemal bezkarna. W nowym taryfikatorze znacznie zaostrzono konsekwencje używania roweru mimo nietrzeźwości. Rowerzysta po użyciu alkoholu (od 0,2 do 0,5 prom.) zapłaci 1000 zł. Użytkownik jednośladu będący pod wpływem alkoholu (powyżej 0,5 prom.) musi liczyć się z karą w wysokości 2500 zł. Co ciekawe, karane jest również przewożenie osoby w stanie nietrzeźwości, stanie po użyciu alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu na rowerze. Kara to 500 zł

https://autokult.pl/43981,mandaty-dla-rowerzystow-mozesz-zaplacic-jak-kierowca-samochodu

 

  • Like 1
  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Finan napisał:

A kogo stać teraz na podwójny gaz?

 

Kiedyś, jakieś 20 lat temu, robiłem rowerowe objazdy po wrocławskich znajomych. Było piweczko przy Muzie czy Filmie i winko w rowerowym bidonie. Bez przegięcia, spokojna jazda i wesoły szumik w głowie. Fajne czasy :)

 

A teraz... Wczoraj chłopaczki strzelili mnie na +21 na wiosce (zwalniałem po wyprzedzeniu wjeżdżając do wioski) i wycenili na 300. Podobno Pani przede mną przy +31 zapłaciła 800 :wow: Ale chłopaczki sympatyczne, pytali czy aby na pewno zrozumiałem swoją przewinę i pozwolili zapłacić kartą. Serdecznie się pożegnaliśmy :hi:

 

Ale w tej chwili mina mi zrzedła bo dostałem od leasingodawcy info ( i fakturę), że ktoś mnie strzelił fotoradarem i zapytał o dane. Chyba trzeba uważać...

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno jechaliśmy z żoną która prowadziła i mówię śmiało tu nie ma ich.Bo ona trasy nie znała. I pyk też się pojawili.

Ja nie wiem jak jeździ mój znajomy z którym współpracuję, a jest detektywem i potrafi przejechać z jednego końca Polski na drugi oczywiście nie przestrzegając przepisów.

Jak kiedyś jechałem z nim na trasie Biała Podlaska - Kielce to powinien prawo jazdy stracić kilka razy.

  • Thanks 1

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności