Jump to content

[Wykonam] teksty tylko wysokiej jakości


Recommended Posts

Dzień dobry,

nazywam się Marta Niegierewicz i jestem copywriterem z 12- letnim stażem.  Dodatkowo jestem twórcą autorskiego szkolenia dla nowych copywriterów. Wykonam wysokiej jakości teksty:

 

- na zaplecza tematyczne

- blogi

- strony www

- do sklepów

-  e-booki (% od sprzedaży)

 

 

Ogólny cennik: od 8 zł za 1000 znaków za teksty na dobre zaplecza

Umiem analizować źródła i syntetyzować wiedzę, więc większość tematów nie jest dla mnie problemem. Nie piszę precli, innej słabej jakości za niskie stawki i tekstów "na jutro". Chcesz mieć wysokiej jakości tekst, niezależnie od przeznaczenia? Pamiętaj, że wartościowy content jest na wagę złota. Zapraszam już teraz! Portfolio na życzenie do wglądu. Przez lata współpracowałam z wieloma zleceniodawcami i agencjami. Z niektórych kontaktów powstały naprawdę świetne, długoletnie współprace i na przykład w taki oto sposób stałam się pasjonatką ornitologii ;)

 

Dodatkowe ważne informacje:

 

- na Textbookers moja średnia to 5,70.

- mogę wystawić fakturę przez Useme

- mogę podpisać UoD

- mogę się też rozliczyć samodzielnie, jeżeli tak Ci wygodniej

- jestem rzetelna i poszukuję poważnej współpracy,  akurat szukam nowych wyzwań, mam dużo pomysłów

 

Kontakt: martaniegierewicz@o2.pl, PW rzadko odbieram :)

 

Pozdrawiam ciepło,

Marta Niegierewicz

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Link to post
Share on other sites
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By dalmacja1
   Witam,
   Chętnie podejmę współpracę lub wykonam zlecenie dla firmy z zakresu:
    
   - Copywriting- pisanie tekstów dobrej jakości, poprawnych merytorycznie oraz ortograficznie
   - Link buildig- zamieszczanie linków na forach i blogach tematycznych. Posiadam szeroką bazę kont użytkowników na forach i na portalu społecznościowym Facebook. 
   - Prowadzenie fan page w mediach społecznościowych- ciekawe i zachęcające innych użytkowników do odpowiedzi wpisy,odpowiedzi na pytania użytkowników
   Co gwarantuję?
   Rzetelne wykonanie pracy, terminowość, szybkość wykonania zlecenia, atrakcyjne ceny,uczciwość, nowe pomysły
   Czego oczekuję?
   Płatności za wykonaną pracę 
    
   Zapraszam do współpracy !
    
   Kontakt:
   Adres e-mail: dalmacja1@wp.pl
   PW
   Telefon: 781 680 457
  • By seopoet
   W skrócie: Stałe wynagrodzenie + wierszówka + wyceniona każda czynność dodatkowa + bonus 20% = to musi być najlepsza oferta na rynku :). Szukamy: Redaktorów, copywriterów, pasjonatów, blogerów, videoblogerów. [Szukam] na stałe, ale również [Zlecę] pojedyncze teksty. Szukamy więcej niż jednej osoby, ale liczba miejsc jest ograniczona.
    
   Kto szuka?
    
   Nazwy portalu na razie nie zdradzę :), myślę, że informacji poniżej wystarczy, aby zacząć rozmawiać o współpracy. Ogólnie: Portal / Blog technologiczny. Do działu "Telekomunikacja i oferty operatorów" szukamy osób na stałe oraz takich, które czasem mają wolne moce przerobowe. Potrzebne lekkie pióro, znajomość zasad pisania, tworzenia tytułów, śródtytułów. Twoje teksty muszą się dobrze czytać, ale też dobrze pozycjonować.
    
   Dlaczego warto się zainteresować?
    
   Jeszcze raz: Oferujemy uczciwe i dobre wynagrodzenie. My chcemy być zadowoleni z Twojej pracy, a Ty z zapłaty. Nic nie robisz za free. Możesz wycenić każdą, najmniejszą pracę. Dostaniesz +20% do ustalonej stawki, jeśli Twój tekst będzie popularniejszy niż inne. Oprócz ustalonej stawki za znaki czy słowa, dostaniesz dodatkową stałą kasę za każdą publikację (dlaczego? czytaj niżej).
    
   ----------------------------------------
   Tematyka -- o czym chcemy pisać
   ----------------------------------------
    
   1. Newsy z branży telecomów: nowe oferty, dostępność usług w poszczególnych miastach, inwestycje w światłowody i sieci w różnych województwach, lokalni dostawcy, sprzęty: telefony, dekodery, routery itp.
   2. Porady: jak poprawić zasięg, jak rozwiązać umowę, na co uważać przy wyborze oferty, telefonu, smartfona itp.
   3. Aplikacje: opisy ciekawych aplikacji.
   4. Recenzje: ofert, smartfonów, aplikacji
   5. Analizy: ofert, trendów
    
   ----------------------------------------
   Formy -- jak mają wyglądać teksty
   ----------------------------------------
    
   1. News -- zazwyczaj krótka informacja na aktualny temat, 200-300 słów, 1000-1500 zzs
   2. Artykuł poradnikowy -- odpowiadający na jedno proste pytanie, 500-600 słów, 2500-3000 zzs
   3. Artykuł poradnikowy z researchem -- wymagający więcej sprawdzenia, być może przetestowania czegoś samemu, zrobienia screenshota. Piszesz taki, gdy znasz lepiej temat. 500-600 słów, 2500-3000 zzs
   4. Recenzja -- opisujesz sprzęt, produkt, usługę. Zazwyczaj dłuższa i dogłębniejsza, ale zależy od tematu. Na początek wyobraź sobie, że recenzujesz swój własny smartfon. Co na jego temat masz do powiedzenia? 1200 słów?
   5. Analiza -- przykładowo nowa oferta operatora komórkowego. Analizujesz jakie są jej wady i zalety. 500-600 słów, 2500-3000 zzs
   6. Analiza z researchem -- przykład: cała obecna oferta danego operatora komórkowego lub porównanie ofert np. internetu mobilnego 4 głównych operatorów. Tekst z tabelkami, wykresami.
   7. Dodatkowe (jeśli potrafisz):
    a. publikacja w wordpress -- pełny proces, tytułów, tagów, slugów i publikacja. Podaj jedną uśrednioną stawkę bez względu na długość tekstu. Bez obrazka.  b. dobranie grafiki wyróżniającej (jeden obrazek do krótkiego artykułu) -- Podaj stawkę za znalezienie (lub stworzenie) stosownego obrazka i prawidłowe wstawienie do artykułu. Obrazek musi być legalny (jeśli trzeba to z przypisaniem autora). Może być z internetu, może być Twój. Ważne aby było dobry. Podaj stawkę za 1 grafikę (jeśli wstawiasz więcej liczymy stawka x liczba grafik) c. dobranie grafik dodatkowych (do dłuższych artykułów: screeny, wykresy etc.) -- j.w. w skrócie: podaj stawkę jaką chcesz za wstawienie każdej dodatkowej grafiki. Stawkę niech będzie uśredniona dla dowolnej grafiki (czyli jeśli wstawiamy 10 screenshotów to stawka będzie x10, dlatego ważne aby była to cena rozsądna) d. stworzenie i publikacja tabeli / wykresu -- wykres czy tabela to podobna praca jak przy grafice, ale nie ta sama. Czasem więcej pracy, czasem mniej. Podaj uśrednioną stawkę. e. stworzenie i publikacja infografiki -- nie tworzymy infografik na siłę, ale jeśli temat tego wymaga, a Ty potrafisz, nalezy się dodatkowe wynagrodzenie. Jakie Twoim zdaniem? f. promocja własnego tekstu (wśród znajomych, w social media, na forach) -- jeśli chawlisz się swoją pracą, to znaczy, że nie masz się czego wstydzić :). Dla autorów najpopularniejszych tekstów +20% stawki g. tworzysz wideo? też daj znać, zamiast pisać możesz powiedzieć lub pokazać treść na filmie. h. masz portal o podobnej tematyce? Może współpraca? Albo guest posting -- wypromujesz swój blog? Odezwij się.  
   --------------
   Rozliczenie:
   --------------
    
   1. Podaj swoje stawki wg punktów powyżej. Podaj stawki, które chcesz otrzymać na rękę.
   2. Napisz jak się możemy rozliczać?
   a. umowa o dzieło (student czy nie) b. na fakturę (z VAT lub bez) 3. Przewidujemy bonusy za dobre materiały
   a. +20% do wypłaty za dany tekst, jeśli okaże się popularny b. za każdy opublikowany tekst dostajesz oprócz wierszówki stałą kasę --> nie zależy nam na produkcji słów i zzs, tylko na dobrych tekstach. Chemy, żeby bardziej opłącało Ci się zrobić 10 dobrych, zwięzłych tekstów, niż lanie wody w jednym długim. c. jeśli zdecydujemy się na stałą współpracę, możesz liczyć na więcej  
   ---------
   Kontakt
   ---------
    
   1. Poproszę o PW.
   2. Zachęcam do kontaktu!
   3. W razie dodatkowych pytań czy niejasności -- jestem do dyspozycji. 
   4. Oferty zbieram do 15 listopada 2019.
   5. EDIT: własnie doczytałem w regulaminie, że email obowiązkowo  --> seopoet@gmail.com
  • By annybe
   Dzień dobry
    
   Wykonam każdą ilość tekstów preclowych w cenie 1,5 zł za 1000 zzs, a także innych rodzajów tekstów do indywidualnej wyceny. Oferuję unikalne, dobrej jakości, ciekawe teksty oraz terminową i szybką realizację. Zapraszam: anna.banaszkiewicz@poczta.fm
  • By supertekstypl
   Witam Serdecznie
   Zapraszam wszystkich do współpracy na atrakcyjnych warunkach, głównie przy pisaniu różnorodnych tekstów.
   Chętnie podejmę się napisania jakichkolwiek tekstów (oprócz precli) - artykuły, poradniki, specjalistyczne, opisy, na strony www itp.
   Tworzymy także blogi oraz fanpage, a także oferujemy ich prowadzenie. 
   Jestem w 100% dyspozycyjny. Zapewniam unikalne teksty pisane lekkim piórem. 
   Wszystkie zlecenia są u mnie traktowane indywidualnie. U mnie można liczyć na wzorową komunikację z klientem. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
    
   http://rs-dom.pl/ (na tej stronie większość tekstów jest mojego autorstwa)
   http://www.royalshine.pl/
   Współpraca z Wydawnictwem Alex Lucas (Album o Mieście Mysłowice)
   www.lubelskiedomy.pl
   www.jaiprzemoc.pl
   Fanpage firmy Royal Shine
   Fanpage firmy RS-DOM
   http://detektywistyczny.net/karol-kurpanik-zbrodniarz-nazistowski-ze-slaska/
   http://detektywistyczny.net/walter-pelzhausen-kat-radogoszcza/
   http://detektywistyczny.net/adolf-adler-vel-orlowski-kto-zna-tego-kata/
   Fanpage "Zdrowa Psychologia w codziennym życiu"
    
   Zapraszam do kontaktu :
   kontakt@superteksty.pl 
   www.superteksty.pl
   Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.
   Bartłomiej Rotowski
  • By MPawlowska
   Dzień dobry,
    
   Nazywam się Marcelina Pawłowska i chętnie dla Państwa coś napiszę. Od kilku lat prowadzę bloga o psychologii, rozwoju osobistym i duchowości i to są moje koniki (adres bloga na życzenie).
    
   Obecnie jestem blogowym ghostwriterem (wnętrza, Londyn, oświetlenie ledowe, galanteria, ubezpieczenia w UK, portal polonijny w UK, ogrodnictwo, psychologia), piszę teksty zapleczowe (fotografia, edukacja, galanteria, uroda, ogrodnictwo) oraz profesjonalne, specjalistyczne teksty w tematyce finansów i psychologii. Zajmuję się także tworzeniem opisów do produktów, redakcją tekstów oraz wszelkimi tekstami SEO.
    
   Poza powyższymi tematami i rodzajami tekstów jestem w stanie napisać także inne w innych tematykach, unikalne i wysokiej jakości.
    
   Jestem także wirtualną asystentką, chętnie podejmę się takiego zlecenia.
    
   Gwarantuję rzetelność, terminowość i stały kontakt telefoniczny i mailowy. Poza tym chętnie wynegocjuję stawki dobre dla obu stron. Chętnie podejmę się też płatnych praktyk (SEO i nie tylko).
    
   Na maila wyślę próbki tekstów różnej jakości i w różnej tematyce i napiszę tekst próbny.
    
   Stawka za tekst na bloga 8zł/1000zzs.
   Tekst specjalistyczny 10-12zł/1000zzs
   Zaplecza 5zł/1000zzs
    
   Kontakt pod adresem: marcelina.pawlowska@onet.com.pl
    
   Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy