Jump to content

Zwijanie tekstu pod przyciskiem czytaj więcej


o2w5n778

Recommended Posts

Dzień dobry.

Chciałbym wdrożyć na stronie swojego sklepu zwijanie tekstu. Treści mają tam po kilka akapitów (2000-3000zss). Chcę by tylko pierwszy akapit był widoczny, a pod nim przycisk czytaj dalej.

Aktualnie zastosowałem do tego następujący kod:

akapit1
<details>
  <summary style="cursor: pointer;">Czytaj więcej</summary>
  akapit 2
  akapit 3
  akapit 4
</details>

Oczywiście efekt jest taki jak potrzebuję. Tylko czy tego typu rozwiązanie  jest optymalne dla SEO? Bądź jest na to jakaś inna metoda, która będzie mniej szkodliwa dla optymalizacji? Jakie macie doświadczenia z tym sposobem zwijania tekstu?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Moje doświadczenie jest takie, że każdy schowany tekst jest mniej wartościowy dla goole niż ten widoczny na stronie. Miałem stronę, która miała sporo tekstów w kartach. Po zlikwidowaniu ich i wrzucenie wszystkiego na zewnątrz poskutkowało wyrzuceniem strony z 5 na 1 miejsce.

wycieczki po górskich szlakach grcsystem.pl

imitacja kamienia i skał

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, 5k18a napisał:

schowany tekst jest mniej wartościowy dla goole niż ten widoczny na stronie

Powiem więcej, schowany tekst od jakiegoś czasu nie jest uwzględniany przez Google. Jest indeksowany, ale nie ma wpływu na pozycje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli pytanie odnosi się do podstron kategorii produktów to przenieś teksty do dolnej części podstrony, tak aby były pod produktami na wzór chociażby moreli czy x-komu.

Agencja marketingowa OnRise - Pomagamy firmom pozyskiwać klientów oraz zwiększać sprzedaż za pomocą marketingu oraz reklamy internetowej.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli masz dobry tekst i jest go dużo, to powinno przynieść dobre rezultaty. Ja kiedyś zrobiłem doświadczenie i postawiłem zapleczówkę z jakościowymi tekstami na blogu - teksty minimum 4500 zzs do nawet 15000 zzs. Bez żadnego linkowania, strona jest do dzisiaj goła pod względem seo a siedzi w top 6 na konkurencyjnych frazach. Także moje zdanie na ten temat jest takie, że dobra strona: teksty, optymalizacja, grafiki info to podstawa.

wycieczki po górskich szlakach grcsystem.pl

imitacja kamienia i skał

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy