Skocz do zawartości

qlweb niemoderowany na nimek.info


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że niektórzy nie przechodzą mojej restrykcyjnej moderacji :) na katalog.nimek.info otworzyłem drugi w pełni niemoderowany katalogo

Niemoderowany qlweb

Działa tak samo jak nimek.info z tą różnicą (na plus) że słowa kluczowe występują w adresach url.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moderowanym nimku mam swoje linki i jestem zadowolony bo czesto pokazuja sie wysoko w wynikach googla ;-)

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sir nimek jest szansa, żebyś w swoich NIE moderowanych katalogach nie wymagał pola emial przy dodawaniu strony? :);)

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:pisze: jak moe patrzeć masz rację - wymaganie wypełniania tego pola w niemoderowanych katalogach to głupota.

Uwierz mi że nie mam już siły grzebać w kodzie qlweba i znowu tam coś zmieniać. Chyba że kyoś ma gotowe rozwiązanie.

Zdaje mi się, że było gdzieś na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności