Skocz do zawartości

Zaindeksowanie starych podstron - jak to możliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przejąłem pewną domenę, która nie miała żadnych podstron w indeksie. Postawiłem WP, dodałem kilka artykułów.

Nie zaindeksowało ich jeszcze, ale zaindeksowało jakieś chińskie znaki i dziwne podstrony, które kiedyś widniały pod domeną.

Po przejściu na nie oczywiście nie znajduję, jak to możliwe że tak się stało? Co można zrobić, żeby to poprawić i na nowo działać na tej domenie?

Czy mogło to w czymś zaszkodzić? 

 

 

 

Nie wiesz kto do Ciebie dzwonił? Sprawdź w największej bazie numerów telefonów: https://czyj-numerek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, nowa strona na wordpressie i tysiące nieistniejących podstron z chińskimi znakami w <title> zaindeksowane w Google. Z tego co widzę, to w sieci są setki stron z podobnym problemem, wszystkie na wordpressie, na przykład:

www.eberts.at

 

Czy to jakiś skrypt złośliwy, jakiś bug Google? Ktoś coś wie?

Jak pojawił się u mnie ten problem zaorałem stronę, postawiłem nowego wordpressa, ustawiłem długie, trudne hasła i jedyne co wgrałem to wtyczkę iThemes Security a problem jest dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności