Skocz do zawartości

[Wykonam] Treści Premium - realne efekty!


DERYK86

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

 

W nawiązaniu do tematu,

 

 

Zajmuje się tworzeniem atrakcyjnych artykułów sponsorowanych oraz treści na strony internetowe i blogi. Tworzę również ebooki i obsługuje konta w mediach społecznościowych.

 

 

Wykonuje wyłącznie artykuły eksperckie, wpisy blogowe lub ebooki - fachowe, o ściśle określonej tematyce, techniczne, poparte badaniami naukowymi, posiadające bibliografię i określony konstrukt.

 

 

Opieram się na branżowej literaturze i publikacjach naukowych. Większość czasu poświęcam na dokładne szukanie informacji na dany temat. W swojej pracy stawiam na jakość.

 

 

W trakcie tworzenia dopuszczam dwie drogi współpracy - wolną rękę dla mnie i korekty na koniec, lub współpracę w oparciu o wspólny plan i edycje etapową.

 

 

Blisko współpracuje z studentem IV roku Dramaturgii, z którego wiedzy i świeżego spojrzenia korzystam bardzo często w przypadku nietypowych realizacji.

 

 

Zachęcam do przejrzenia wykonanych przeze mnie realizacji w zakładce PORTFOLIO na mojej stronie internetowej (adres poniżej).

 

 

Chętnie przedstawię zainteresowanym rezultaty moich działań – np. zdjęcia pozycji stron z narzędzi do analizy.

 

 

Nawiązując ze mną współpracę możesz liczyć na stały kontakt e-mailowy i telefoniczny (preferowany).

 

 

Nie tworzę treści zapleczowych.

 

 

Rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura.

 

 

Kontakt:

 

Jakub Szlosek

 

505 950 952

 

biuro[malpa]obiezytekst.pl

 

GG: 8010163

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności