Skocz do zawartości

Katalogi akceptujące gry losowe i bukmacherskie


MarketingSapper

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie akceptuje? Od zeszłego roku działa ustawa regulujące rynek bukmacherów internetowych na rynku polskim. Są serwisy, które opisują tylko tych bukmacherów którzy mają licencję od Ministerstwa Finansów i Służba Celna nie ma prawa dawać za to "bagiet" jak to określiłeś.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak tak zrobie to przecież łatwo będzie dojść po sznureczku do kłębka i to mnie UC będzie mógł wystawić karę. Śa przelewy bankowe, można przecież wystawić fakturę b2b itd. Partnerzy mają podpisane umowy z legalnymi polskimi bukmacherami, nie ma samowolki jak kiedyś. W dzisiejszych czasach afiliacja wygląda zupełnie inaczej niż za czasów dzikiego internetu.

Czy w takim razie żaden katalog w Polsce nie oferuje możliwości dodania takich wpisów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W dzisiejszych czasach afiliacja wygląda zupełnie inaczej niż za czasów dzikiego internetu.

Chcesz mnie uczyć afiliacji?

 

Cytat

Czy w takim razie żaden katalog w Polsce nie oferuje możliwości dodania takich wpisów? 

Z tego co wiem nie, czemu napisałem wyżej. Twoje 3 zł za wpis to nic do tego co może spotkać wlasciciela katalogu po tym jak Ty sobie zrobisz 301 na bet365 :D

Co tu dalej dykutować, buki w PL robią się głównie własnymi zapleczami, sponsorowanymi linkami, masslinkiem a nie katalogami, litości....

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

:D fajny dowcip na początek dnia.

1. Jeśli pytasz od katalogi to nie masz zielonego pojecia o SEO w obecnych czasach.

2.Jeśli pytasz o katalogi to poderzewam również, że nie masz  budżetów bo inaczej postawiłeś by sobie takich katalogów 200 (tylko dalej wraca punkt nr.1)

3 .Podsumowując te 2 punkty doszedłem do wniosku, że nie mam czego u Ciebie uczyć się niestety, ale rację masz w jednym uczyć się tzreba cały czas.... ale od lepszych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo czasów spędzasz na forum i zdecydowanie masz za wysokie ego. Jakbyś był taki kozak to byś nie miał czasu tu zaglądać tak czętsto jak to robisz. No ale rozumiem, że dowartościowujesz się takimi wpisami. Skoro nie akceptujesz takich wpisów to zwyczajnie przestań rozmywać ten temat, swoje powiedziałeś, a ja na twoe punkty nawet nie zamierzam odpisywać, nie twój cyrk, nie twoje małpy, żyj sobie w swoich przypuszczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności