Skocz do zawartości

paragraf 31


jacek14

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos mial taki przypadek ze na kilkadziesiat fraz (zaindexowane wszystkie podkatalogi) 3/4 ustawia sie w pozycji rowniutko 31 ?

Te frazy nie maja wspolnych słów ani tresci na podstronach.

Jakis filtr do miejsca nr czy co?

Juz druga strona dostala to samo - tzn szla sobie w wynikach spokojnie do gory , az do 31-nki i STOP

Ale skad to 31 i to na ponad polowe fraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 250
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja tkwiłem na 31 przez jakiś czas, ale tylko na jedną (trudniejszą od pozostałych) frazę

po pewnym czasie puściło i się powoli wspinam, ale coś z tym 30 jest

moze to poprostu sandbox do tej pozycji ?

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te frazy ustawiły się równiutko na pozycji ... 31

U mnie tak jest od kilku miesiecy z jedna z domen. Z 1 pozycji ktora miala ok 1.5 r nagle spadla na ok 60 miejsce, pozniej po ok 2 tyg wskoczyla na 31 i tak do tej pory (zdarzaja sie epizodycznie spadki, ale po paru h wraca).

Czekam cierpliwie az ten dziwny "filterek" zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytasz chyba K...Mówimy tu o sytuacji, w której bardzo duża ilość domen załapała 31 pozycję...Nie 32...nie 33... nie 34, ale właśnie 31...AQQry? to zaczyna być regułą...zbyt duża ilość domen aby można mówić o przypadku...

Zielnik - Katalog Stron Zielnik Szkolny dodaj url... Katalog Brudny spróbuj się dodać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zbyt duża ilość domen aby można mówić o przypadku...

tylko ten wątek na forum przejżano 259 razy - przyjmując, że każdym przejrzeniem kryje się tylko ktoś z 10 frazami w pierwszej setce szansa na znalezienie powinno się znależ 25 takich fraz.

Ja sprawdziłem dokładnie dzisiaj na pozycjach 31 miałem nieco ponad 20 fraz - czyli wszystko w NORMIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek to świat powstał :(

https://www.seroundtable.com/archives/006412.html

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, wydaje mi się, że bylo juz temat o tym na PiO -> filtr -30 pozycje

(ale teraz nie znajdę i wyszukiwarka PiO mnie nie lubię i to nazwajem - może któs pisze faq, jak to ma działać, bo ja po wielych nieudanych prób, teraz właczę google i site: )

na pewno na zachodnich forach pisze się o tym, i że to jest ręczny (!) filtr: jest dokladnie minus 30 (a nie do 31 - ale to często to samo).

edit:

FireFox był szybciej i ma swoje bookmarki lepiej organizowane niz ja :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireFox był szybciej i ma swoje bookmarki lepiej organizowane niz ja

To jeszcze dam z PiO :(

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?s...st&p=214292

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności