Jump to content

paragraf 31

Recommended Posts

Czy ktos mial taki przypadek ze na kilkadziesiat fraz (zaindexowane wszystkie podkatalogi) 3/4 ustawia sie w pozycji rowniutko 31 ?

Te frazy nie maja wspolnych słów ani tresci na podstronach.

Jakis filtr do miejsca nr czy co?

Juz druga strona dostala to samo - tzn szla sobie w wynikach spokojnie do gory , az do 31-nki i STOP

Ale skad to 31 i to na ponad polowe fraz?

• Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tkwiłem na 31 przez jakiś czas, ale tylko na jedną (trudniejszą od pozostałych) frazę

po pewnym czasie puściło i się powoli wspinam, ale coś z tym 30 jest

moze to poprostu sandbox do tej pozycji ?

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

te frazy ustawiły się równiutko na pozycji ... 31

U mnie tak jest od kilku miesiecy z jedna z domen. Z 1 pozycji ktora miala ok 1.5 r nagle spadla na ok 60 miejsce, pozniej po ok 2 tyg wskoczyla na 31 i tak do tej pory (zdarzaja sie epizodycznie spadki, ale po paru h wraca).

Czekam cierpliwie az ten dziwny "filterek" zniknie.

Pierwsza top 30 widać ma bardzo dobre linki, wiek domeny może większy, na pozycjonowanie składa się ponad 100 czynników.

Widać pierwsza 30 ma czynniki lepsze niż wasze strony. Dlatego też google tak ustawiło.

Nie czytasz chyba K...Mówimy tu o sytuacji, w której bardzo duża ilość domen załapała 31 pozycję...Nie 32...nie 33... nie 34, ale właśnie 31...AQQry? to zaczyna być regułą...zbyt duża ilość domen aby można mówić o przypadku...

Zielnik - Katalog Stron Zielnik Szkolny dodaj url... Katalog Brudny spróbuj się dodać...

...zbyt duża ilość domen aby można mówić o przypadku...

tylko ten wątek na forum przejżano 259 razy - przyjmując, że każdym przejrzeniem kryje się tylko ktoś z 10 frazami w pierwszej setce szansa na znalezienie powinno się znależ 25 takich fraz.

Ja sprawdziłem dokładnie dzisiaj na pozycjach 31 miałem nieco ponad 20 fraz - czyli wszystko w NORMIE.

Przez przypadek to świat powstał :(

http://www.seroundtable.com/archives/006412.html

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

hmm, wydaje mi się, że bylo juz temat o tym na PiO -> filtr -30 pozycje

(ale teraz nie znajdę i wyszukiwarka PiO mnie nie lubię i to nazwajem - może któs pisze faq, jak to ma działać, bo ja po wielych nieudanych prób, teraz właczę google i site: )

na pewno na zachodnich forach pisze się o tym, i że to jest ręczny (!) filtr: jest dokladnie minus 30 (a nie do 31 - ale to często to samo).

edit:

FireFox był szybciej i ma swoje bookmarki lepiej organizowane niz ja :(

Edited by TTSEO
FireFox był szybciej i ma swoje bookmarki lepiej organizowane niz ja

To jeszcze dam z PiO :(

http://forum.optymalizacja.com/index.php?s...st&p=214292

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."