Recommended Posts

Rewolucyjny program partnerski, który działa!

 

Tipli.pl oferuje do 25% zwrotu cashback za internetowe zakupy. W ofercie znajduje się ponad 450 sklepów partnerskich. 

 

Obecnie poszukujemy partnerów afiliacyjnych, którzy pomogą nam dotrzeć do potencjalnego klienta.

 

Naszym partnerom oferujemy aż 40 zł za każdego aktywnego użytkownika. Wystarczy, że osoba polecona zarejestruje się i złoży pierwsze zamówienie przez Tipli. Po potwierdzeniu zwrotu cashback, polecającemu Partnerowi przelejemy 40 zł na wybrane konto bankowe. Uwaga! Osoba polecona otrzyma dodatkowo bonus w wysokości 10 zł za pierwsze zakupy.


Chcesz zarabiać przez internet? Napisz do nas na natalia@tipli.cz.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Marcin Podlaski
   Dzień dobry.
    
   Zajmuje się e-marketingiem i jestem w stanie wygenerować leady, i zainteresować Państwa ofertą potencjalnych klientów za pomocą moich baz klientów biznesowych i skierować do nich Państwa ofertę bądź zapytanie o współpracę. Przedmiotem mojej oferty jest wysłanie wiadomości e-mail do 2.000.000+ firm co spowoduje odpowiedzi zwrotne zainteresowanych osób czyli tzw. leady. Można to zrobić na różne sposoby np. w formie zapytania: "Czy są Państwo zainteresowani ofertą nt ... Proszę o odpowiedź TAK, prześlemy informację" można też zachęcić do kliknięcia w konkretny link.
    
   Z doświadczenia wiem, że najskuteczniejsze są krótkie e-maile które mają określony cel. Jednak to zależy od oferty, branży itd. Pomagam przygotować treść indywidualnie do branży tak aby była możliwie jak najbardziej skuteczna.
    
   Możemy zrobić wszystko w oparciu o moje domeny, serwery. Państwa zadaniem będzie jedynie monitorowanie przesłanej przeze mnie skrzynki e-mail, gdzie będą odpisywały zainteresowane osoby z prośbą o kontakt na przesłane zapytanie. Dalszy kontakt z klientem i poprowadznie skutecznego procesu sprzedaży leży po Państwa stronie.
    
   Nie ma problemu abym podpisał się pod umową swoim imieniem i nazwiskiem, że to ja jestem Wykonawcą usługi jaką jest kampania e-mail i administratorem bazy danych co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo w przypadku np. gdy ktoś kto otrzymał e-maila będzie powoływał się na RODO, ustawę o ochronie danych osobowych itd. Biorę to w pełni na siebie jako Wykonawca usługi.
    
   Abyśmy dobrze się zrozumieli, nie gwarantuje sprzedaży, bo dobrze wiem, że to zależy w 90% od Państwa obsługi klienta, doświadczenia sprzedawców oraz jak atrakcyjną ofertę / produkt Państwo posiadają. Moim zadaniem jest dotarcie oferty do jak największej liczby osób w taki sposób aby ją przeczytali.
    
   Napisałem to akurat na tym forum, ponieważ sam kilka lat temu zajmowałem się pozycjonowaniem i tworzeniem stron WWW i wyłącznie za pomocą własnych narzędzi zdobywałem sobie klientów bo nie stać mnie było na reklamę w AdWordsach itd. Pracowałem także jako podwykonawca dla firmy SEO rozliczając się na podstawie  efektu w postaci podpisanej umowy. Jednak problemem było jedynie to, że nie byłem w stanie czasowo obsłużyć leadów, obdzwonić klientów i jednocześnie samemu tworzyć stron i zajmować się bieżącymi zleceniami, dlatego skupiłem się tylko na e-marketingu.
    
   Jakie są efekty?
    
   Gdy porównamy konkretny efekt czyli liczbę prawdziwych wejść potencjalnie zainteresowanych osób do popularnych AdWordsów to moje działania przebijają je cenowo nawet kilkunastokrotnie. Gdy przeliczałem to na konkretnych liczbach i statystykach konwersji swojej kampanii przyjmując cenę za kliknięcie w AdWords 0,20zł (osiągnięcie tak niskiej ceny za kliknięcie jest mało realne) zapłaciłbym za tyle  wejść które otrzymałem z mojej kampanii 8790zł.
    
   Piszę to tylko po to aby uprzedzić pytania o to ile będzie otwarć e-maila / kliknięć w link z wysyłki 2.000.000+ wiadomości. Nie jestem w stanie tego oszacować. Najlepszy efekt jest gdy potencjalnymi klientami są firmy, klienci biznesowi. Drugą sprawą jest chwytliwy temat który w głównej mierze decyduje o tym czy dana osoba zajrzy do wiadomości. Dobry temat może podnieść statystyki kilkukrotnie. 
    
   W przypadku tematu aby osiągnąć jak najlepszy efekt możliwa jest metoda A/B czyli wysyłka 10-20% wiadomości z 5 różnymi tematami i sprawdzenie wyników otwieralności e-maila. Resztę możemy puścić na najbardziej skuteczny temat.
    
   Zależy mi na tym, aby opłacalność efektu kampanii była jak największa ponieważ skupiam się na szukaniu nowych partnerów do stałej współpracy. Podchodzę do tego w pełni profesjonalnie i szukam osób które otwarte są na nowe, skuteczne metody promocji w Internecie.
    
   Cena wysyłki jednorazowej do całej bazy wynosi 499zł. W cenę wliczony jest koszt serwerów VPS, adresów IP i mój czas na przygotowanie i przypilnowanie wysyłki.
    
   Czas trwania kampanii to 3-4 tygodnie, możliwe jest przyspieszenie wysyłki nawet do tygodnia jednak spowoduje to straty w dostarczalności na darmowe skrzynki typu onet, wp itd.
    
   Nie zależy mi na jednorazowej transkacji, nie z każdym też podejmę współpracę kto do mnie napisze. 
    
   Przeważnie jestem online, można śmiało kontaktować się o każdej porze w dowolny sposób.
    
   Pozdrawiam serdecznie marcinpodlaski2019@gmail.com http://www.linkedin.com/in/marcinpodlaskipl http://facebook.com/marcinpodlaskipl  
    
    
    
  • By AgnieszkaMalińska
   Jestem przedstawicielką VIVnetworks.com, partnera i operatora międzynarodowej sieci afiliacyjnej CJ Affiliate by Conversant (CJ.com). 
   Chcielibyśmy przedstawić wszystkim użytkownikom forum nasz nowy programy partnerski
   Mall.pl
   pozostałe programy, które rozpoczęły z nami współpracę to:
   Slippersfamily.pl
   Mixit.pl
   E-insportline.pl
       
   Katalog wszystkich naszych reklamodawców można obejrzeć pod tym linkiem: http://www.vivnetworks.com/pl/katalog-affiliate
   Natomiast bezpośredni link do rejestracji w sieci afiliacyjnej znajdziecie tutaj:
    
   https://signup.cj.com/member/signup/publisher/  
   Na wszelkie pytania odpowiemy chętnie drogą mailową pod adresem:
   support@vivnetworks.com

   Zapraszamy do współpracy!

  • By partners1xbet.com
   Szanowni webmasterze! Ci chcecie korzystać ze swoich stron internetowych i zarabiać więcej niż teraz? Program partnerski 1xBet jest tym, co potrzebujecie!
   RevShare - od 25%;
   prowizja - do końca życia;
   przetwarzanie danych - 48 godzin;
   post-ckick - 30 dni.
   Dziękując potężnemu offline i online marketingowi “1xBet” został rozpoznawalną marką nie tylko w Rosji, ale także na całym świecie!
   Przywileje dla webmasterów:
   szeroki i jasny krąg odbiorców docelowych;
   szeroki zakres materiałów promocyjnych;
   oferta konwertuję się dobrze na męskich odbiorcach;
   jeżeli macie strony internetowe na temat sportu, filmów, gier hazardowych, dla dorosłych, to nasz program partnerski jest dla Was najlepszą decyzją.
   Stworzyliśmy najbardziej dobrą atmosferę dla hazardzistów z całego świata:
   najwyższa marża na live i prematch;
   mamy unikalne i bardzo potrzebne produkty “1xZone”, “KiberFootball”, “MultiLive”. Przez nich przyciągamy i utrzymamy hazardzistów;
   49 wersji językowych 1xBet w porównaniu z 3-6 u konkurentów (wartość średnia);
   więcej niż 160 systemów płatności;
   konfidencjonalność danych osobowych hazardzistów;
   bezpieczeństwo transakcji i gwarantowane wypłaty wygranych;
   największa czarna lista hazardzistów;
   całodobowe wsparcie techniczne.
   Nasze kontakty:
   E-mail: support@partners1xbet.com
   Skype: partners1xbet.com   
  • By Matt Damnati
   Chciałbym przestrzec przed PP Skąpiec. Kilka miesięcy korzystałem z ich PP. W pewnym momencie zdecydowałem się przenieść wszystko do konkurencji.  Wygenerowałem rachunek, wysłałem razem z oświadczeniem. Miesiąc cisza. Pisze do nich raz, drugi, trzeci. Cicho. Całkowite zero kontaktu, brak numeru telefonu. W końcu przysyłają taki tekst po dwóch miesiącach:
    
   W odpowiedzi na otrzymany od Pani rachun z przykrością informujemy, iż wypłata środków oraz dalsza współpraca nie jest możliwa z powodu nie spełnienia warunków Regulaminu Programu Partnerskiego.

   Tym samym Pana konto w Programie Partnerskim Skapiec.pl zostało zawieszone.
    
   Brak żadnej argumentacji z ich strony. Nie było generowanych żadnych sztucznych kliknięć ani nie został złamany regulamin.
    
   Nie polecam.