Jump to content

Recommended Posts

Wykonam indeksację linków.

Pakiety jednorazowe:

5000 linków jednorazowy: 12 zł
10 000  linków jednorazowy: 25 zł
25 000 linków jednorazowy: 55 zł
50 000 linków jednorazowy:  85 zł
100 000 linków jednorazowy: 115 zł
500 000 linków jednorazowy: 450 zł

Pakiety dzienne:
500 linków dziennie: 30 zł
1000 linków dziennie: 50 zł
5000 linków dziennie: 75 zł
10 000 linków dziennie: 90 zł
50 000 linków dziennie: 350 zł
100 000 linków dziennie: 700 zł

Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% vat.

Ilość pakietów ograniczona, do łączne ilości na dzień = 700 000 linków.

Zamówienia należy składać na adres mailowy:

biuro@dralik.pl

Przed zamówieniem pakietu, można podesłać 1000 linków do przetestowania systemu (linki zapisane w pliku txt można wysyłać na adres mailowy).

Sprawdzałem skuteczność na zaspamowanych: profilach, komentarzach, artykułach. Skuteczność wyszła mi na poziomie 88% po 24h.

Dane firmy:

Dane firmy:
SEOklik Przemysław Śliwiński
NIP: 789-173-53-49
62-302 Węgierki
Czereśniowa 27

Edited by Dralik
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By krzys150
      Witam, znalazłem, może już korzystacie, rosyjskie narzędzie do sprawdzania oraz indeksowania linków. Narzędzie jest w j. angielskim i rosyjskim. Możliwości ogromne i co najważniejsze, widzisz czy link został zaindeksowany. Nie ma tak, że kupujesz pakiet, ładujesz tysiąc linków i nie wiesz jaka skuteczność. Dają 100 kredytów na start aby przetestować możliwości. Nie trzeba nic inwestować. A jak się spodoba, to i tak nie jest drogo jak na 100% skuteczności

Link z refem: https://linkbox.pro/fs49/

• By SEOsklep24.pl
      Witajcie!

Mamy okazję zaprezentować nowość dla wszystkich pozycjonerów i właścicieli stron, którzy promują swoje witryny w Google. Oto prywatna grupa portali ogłoszeniowych należąca do SEOsklep24.pl! Solidne domeny z wysokimi wskaźnikami Trust Flow i Citation Flow. Grupa liczy 20 unikalnych domen, na których ręcznie publikujemy artykuły w formie ogłoszeń z linkami pozycjonerskimi.

Nie są to standardowe wizytówki NAP – oferujemy linki z portali ogłoszeniowych, na których wszelkie nowe treści publikujemy wyłącznie my. Oznacza to, że nikt z zewnątrz nie może dodać darmowego ogłoszenia czy innej treści, która mogłaby osłabić atuty SEO naszej grupy.

Linki z portali ogłoszeniowych – dlaczego są ważne w pozycjonowaniu strony?

Każdy pozycjoner wie, że budując profil linkowy, należy zadbać o dywersyfikację zdobywanych odnośników. Profil linkowy pozycjonowanej witryny powinien być różnorodny, gdyż tylko wtedy Google uzna go za wartościowy i naturalny. Dlatego nie wolno podczas prowadzenia kampanii SEO zapominać o linkach z portali ogłoszeniowych. Niestety problem polega na tym, że ogólnodostępne strony z ogłoszeniami są bardzo często kiepskiej jakości, nie są dostosowane do współczesnych standardów WEB i SEO, mają wiele kopiowanych treści, linków kierujących do portali wątpliwej jakości lub po prostu są zaniedbane – zdobywanie linków z takich miejsc przynosi więcej szkód niż pożytku.
      Postanowiliśmy rozwiązać ten problem i stworzyć prywatną grupę 20 stron zapleczowych, które są portalami ogłoszeniowymi. Każda witryna osadzona jest na prywatnym Polskim IP, a serwery z dyskami SSD zapewniają stabilność działania i dostępność dla robotów indeksujących. Ponadto strony mają unikalne szaty graficzne i są osadzone na domenach z historią. Cały czas linkujemy każdą ze stron, poprawiając jej parametry Trust Flow i Citation Flow.

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/536-linki-z-prywatnych-portali-ogloszen.html
      Cena: 149,99zł

Dlaczego warto skorzystać z oferty na linki z prywatnych portali ogłoszeniowych?

Oto najważniejsze atuty naszej oferty!

Prywatna grupa 20 portali ogłoszeniowych, na której publikujemy tylko my! Portale osadzone na polskich domenach z wieloletnią historią (rejestracje od 2001 do 2011 roku) Wysokie parametry SEO (Trust Flow 27-33 i Citation Flow 17-22) Strony osadzone na prywatnych polskich IP i serwerze z dyskiem SSD Unikalne szaty graficzne, strony posiadające profesjonalny interfejs dla portali z ogłoszeniami Strony mają unikalny content, są zoptymalizowane on-site i off-site Linki z portali ogłoszeniowych są doskonałym sposobem na dywersyfikację profilu linkowego pozycjonowanej strony i podwyższenie pozycji w Google na promowane frazy  

Zainteresowany zamówieniem publikacji, ale przed podjęciem ostatecznej decyzji chcesz sprawdzić, czy warto? Napisz do nas - chętnie podeślemy Ci 1-2 adresy stron wchodzące w skład grupy!

Co oferujemy w ramach zamówienia?

Publikację ogłoszenia na 20 prywatnych portalach ogłoszeniowych Każde ogłoszenie może zawierać 1 link Dofollow/Nofollow (do wyboru przez zamawiającego) Linki mogą kierować do strony głównej/podstron i występować pod postacią adresu URL lub frazy kluczowej W ramach zamówienia przygotowujemy 1 tematyczny tekst synonimizowany o długości 2000 zzs (istnieje możliwość domówienia dodatkowych artykułów, w tym celu podczas składania zamówienia prosimy wybrać opcję z dodatkowymi tekstami) Publikujemy ogłoszenia i linki do stron nie łamiących polskiego prawa! Po zakończeniu publikacji wysyłamy pełen raport ze zdobytymi linkami Na każde zamówienie wystawiamy FVAT  

Link do oferty: https://seosklep24.pl/oferta/536-linki-z-prywatnych-portali-ogloszen.html
      Cena: 149,99zł

Czego potrzebujemy do realizacji zlecenia?

pełnych danych firmowych (nazwa firmy, adres, NIP, REGON, informacje kontaktowe ) adresu strony głównej lub podstron + fraz, które mamy linkować danych kontaktowych (mail, telefon) zdjęcia do ogłoszenia (w przypadku braku wysłania, tematyczne zdjęcie dobieramy z darmowej bazy lub ze strony klienta)  

Kontakt:

mail: kontakt@seosklep24.pl

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Krajobrazowa 10/6
      35-119 Rzeszów
      NIP: 6852245474
    • By bercik97
      Dzień dobry,
      Mam kilka pytań odnośnie pozycjonowania strony:
      1. Ustawiłem meta tagi i w przeglądarce google gdy wpisuję stronę nie wyświetla mi tagu description. Jak taki efekt uzyskać? 
      2. Gdy wpisuję w przeglądarkę google "pasja informatyki" wyświetla mi się główna strona, oraz pod nią mniejsza czcionką jej podstrony. Jak takie coś uzyskać?
      3. Jak wypozycjonować stronę na pierwsze miejsce? Gdy wpisuję nazwę mojej strony, to wyświetlają się dane firmy, krs, nip etc. zamiast mojej strony głównej. 
    • By senssei11
      Witam
      Zmieniam treści na podstronach i chciałem je zgłosić, zresztą nie pierwszy raz ale obecnie jest problem,  Są podstrny tej samej witryny , które search console przyjmuje do sprawdzenia np
      . https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/wyburzanie-scian/ a juz inne  odrzuca  i nie można zglosic treści np. , https://remonty-wnetrza.warszawa.pl/wykonczenie-wnetrz-mieszkania-pod-klucz/  Wyskakuje komunikat   Adres URL nie znajduje się w usłudze Sprawdź adres URL w aktualnie wybranej usłudze lub przełącz usługi   Czy ktoś pomoże?
    • By pabloliquidar
      Dzień dobry. Zauważyłem dosyć ciekawy problem z moją stroną. Mianowicie po wejściu z przeglądarki Google serwis ładuje się bardzo bardzo długo. Czasami po kliknięciu w link nic się nawet nie dzieje przez dosyć spory czas. Jeśli otworzyłbym stronę przez adres url to stronie zajmuje 1-2 sekundy na pełne załadowanie się. W pagespeed insights oraz gtmetrix mam wysokie oceny. Co to może znaczyć takie opóźnienie ładowania tylko z przeglądarki? Jak mogę to naprawić? Dodam jeszcze, że 2 dni temu zmieniałem tittle strony głównej, a teraz po wpisaniu mojego keyworda w Google, pojawia się stary tytuł strony, więc wygląda jakby się coś nie zaktualizowało. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale wolałem wspomnieć o tym fakcie  Pozdrawiam!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy