Sign in to follow this  
biz0n

Domena w kolejce do rejestracji

Recommended Posts

Witajcie.

Od 3 miesięcy obserwowałem domenę, która była zarejestrowana na osobę fizyczną. Upłynął czas na zapłatę i w sobotę adres wygasał.

Zdawałem sobie sprawę, że prawdopodobnie ciężko będzie mi ją przejąć (jedno słowo, super by mi pasowało do działalności) i faktycznie o godzinie, w której wygasała została przejęta przez ddregistrar. Domena obecnie jest w kolejce do rejestracji chyba do 8czerwca. Czyli rozumiem, nie została od razu opłacona.

Czy po tym czasie ponownie będą mogli ją wbić w kolejkę na kolejne dwa tygodnie czy wróci do puli wolnych domen i ewentualnie znowu przegram batalię z jakimś innym domenowym marketem.

Dodam, że mogę ją mieć za 195netto kupując w dd.

Rozważam jej zakup jednak zastanawiam się czy później nie ma problemu z przeniesieniem tego adresu na operatora, u którego jestem od lat (hekko).

Czy ddregistrar to pewna firma czy robią z czymś w bambuko? (jakoś nigdy mi się nie obili o uszy).

Dzięki i pozdrawiam

Dodaj ją do przechwycenia i bedzie Twoja.

Wykonam profesjonalne projekty graficzne stron www

O działaniach Pana Daniela - ddregistrar pisałem na moim blogu w tym wpisie https://dns.biz.pl/przechwytywanie-domen-gdzie-skutecznie-przechwycic-domene/  

Zapewne domena nie zostanie przez niego zarejestrowana i tu masz 2 opcje. Przechwyć ją w Aftermarket w niskim priorytecie (25zł) albo załóż na nią opcję (30zł + koszt rejestracji jak domena spadnie). 

• Like 1

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na Finanse.net.pl i zobacz sprawdzone sposoby na inwestowanie pieniędzy!

Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki? Poznaj ranking pożyczek pozabankowych i wybierz najlepszą ofertę pożyczkową dla siebie.

Dzięki wszystkim za odpowiedź.

Tak coś czułem, że można to lepiej rozegrać :)

Pozdrawiam.

@cannot ten na całą stronę, ukryty div z popupem do AM to słaba opcja..

• Thanks 1

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy