Daria_G_

Bądźcie pozdrowieni

Polecane posty

Hejka.

Na niniejsze forum sprowadził mnie wujek Google.

Szukam głównie tematów dotyczących promowania strony.

Witaj.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | crmcube.pl | wymiana walut online

Cześć Daria, jeśli myślisz o promowaniu strony to nie słuchaj bzdur o platformach content marketingu; liczą się tylko linki, częste aktualizacje stron, świeże daty; a jeżeli chodzi o treści to pisz takie artykuły jak na Onecie - chwytliwy tytuł, potem treść z xxxx, esencja, a na koniec wlepione linki nawiązujące do esencji.; unikaj fake newsów na portalach społecznościowych, przy link buildingu używaj VPN i czyść ciasteczka. Alles! Bądź pozdrowiona. 

• Thanks 1

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Cytat

Bądżcie pozdrowieni

Niech linki prowadzą do Twoich stron!

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

18 godzin temu, Robbieriviera napisał:

Cześć Daria, jeśli myślisz o promowaniu strony to nie słuchaj bzdur o platformach content marketingu; liczą się tylko linki, częste aktualizacje stron, świeże daty; a jeżeli chodzi o treści to pisz takie artykuły jak na Onecie - chwytliwy tytuł, potem treść z xxxx, esencja, a na koniec wlepione linki nawiązujące do esencji.; unikaj fake newsów na portalach społecznościowych, przy link buildingu używaj VPN i czyść ciasteczka. Alles! Bądź pozdrowiona. 

Dzięki za wszystko, to chyba pozostało mi podziękować za udział w życiu forum i żegnam się na wieki wieków... xD

Robbie ma sporo racji :) Ponadto pisz dobre treści i skupiaj się na użytkowniku, niekoniecznie wyszukiwarce. Ma być naturalnie i użytecznie. 

+ czytaj na bieżąco fora i blogi

Jakaż ta młodzież teraz roszczeniowa... grrrr

PS

aha już wiem... Pani chciała linka dodać, bo wszyscy mają, ale jej się nie udało za pierwszym postem, dlatego "żegnam" :D

Ekologiczne i najtańsze torby papierowe. Wysoka jakość!

Dnia 10.05.2018 o 02:26, Robbieriviera napisał:

Cześć Daria, jeśli myślisz o promowaniu strony to nie słuchaj bzdur o platformach content marketingu; liczą się tylko linki, częste aktualizacje stron, świeże daty; 

Linki tak, aktualizacje - nie a nawet mogą zaszkodzić innym wpisom: 

A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo. A zresztą co ja tutaj mam do roboty?

Dnia 11.05.2018 o 13:33, jankos napisał:

Linki tak, aktualizacje - nie a nawet mogą zaszkodzić innym wpisom: 

@jankos dzięki za linka do tego posta. Nie wiem, czy w przypadku mojej strony, takie postępowanie byłoby optymalne, ale w wolnej chwili może będę przeprowadzała jakieś testy. :D

Napisano (edytowany)

@Daria_G_tyko uważaj żebyś nie usunęła przy okazji takich wpisów do których prowadzą naturalne linki z zapleczy i darmowych miejscówek. Ja dobrze pamiętam, do których moich wpisów wstawiałem naturalne linki i takie wpisy oczywiście pozostawiłem nawet te co ruchu nie przysparzają. Usunięcie wpisu obdarzonego naturalnym linkiem zewnętrznym jest niewybaczalne. 

Edytowano przez jankos

A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo. A zresztą co ja tutaj mam do roboty?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.