Skocz do zawartości

Bank zdjęć


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś banku zdjęć - interesuje mnie głównie grafika wektorowa.

Nigdy nie korzystałem z płatnej grafiki. Ewentualnie pixabay ale to darmowe zdjęcia na stronki.

 

Jaki bank zdjęć polecacie? Chodzi mi głównie o cenę, aby była przystępna.

Chcę ściągnąć około 50-100 zdjęć wektorowych.

 

Jeżeli jest jakiś większy pakiet w atrakcyjniejszej cenie to może być do 500.

 

Edycja: mały rozmiar powiedzmy 1000x500 ;)

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie lepszych niz te wymienione nie ma, ale za komercyjne wykorzystanie trzeba zaplacic. Masz jeszcze cos takiego jak elements.envato.com z nieograniczonym dostepem na abonament, ale sam nie sprawdzalem.

Artscape - tworzenie stron www | Pomóż Szajce Szarego Wilka: https://pomagam.pl/szajkowepsiaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To freepik.com odpada, chyba, że grafiki od nich nie są głównym elementem nadruku. W takim wypadku używanie ich grafik jest dozwolone. Pozostałe dwa nie wiem.
Z komercyjnych jest jeszcze istoickphoto.com, ale nie mam pojęcia czy podstawowa licencja pozwala na wydruki na koszulkach. Tam głównie zdjęcia, ale mają też grafiki wektorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depositphotos.com często ma promocje za 100$ otrzymujesz pakiet 100 pobrań. 

Ewentualnie zostaje Ci abonament - dla FIRM z odpowiednią licencją dla zdjęć wg. Twoich potrzeb to kwota ok. 400-500$ na rok przy pakiecie 25 pobrań miesięcznie przez rok. 

 

Możesz także napisać do administracji - mają kontakt do PL konsultanta z którym można wynegocjować atrakcyjne warunki. 

 

Pamiętaj o licencji rozszerzonej na DP.

Wdrożenia i modyfikacje sklepów PrestaShop - webKS.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności