Skocz do zawartości

Planeta-seo :RODO – wymagający przyjaciel czy bezwzględny wróg?


Newsbot

Rekomendowane odpowiedzi

PromoTraffic: RODO – wymagający przyjaciel czy bezwzględny wróg?

Chyba każdy, kto chociaż w małym stopniu ma do czynienia z danymi osobowymi i ich przetwarzaniem, słyszał o RODO – rozporządzeniu o ochronie danych osobowych, które wejdzie w życie w maju 2018 roku w ...

Poleca: Polska Planeta SEO

View the full article

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Aplikacja posiadała też jej zdjęcia z Instagrama, wpisy na Facebooku czy dane lokalizacyjne i wiele innych, dotyczących jej gustów, ulubionych miejsc itd. Słyszycie w tle tę przeszywającą muzykę rodem z filmów Hitchcocka? Ja mam ciarki

A kto te zdjęcia zamieścił !? Zamieszczają co i gdzie popadnie , a później zdziwienie.

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podając jakiekolwiek dane w internecie trzeba CZYTAĆ na co się zgody wyraża.To tak samo jak z umowami o np. pożyczkę.Podpisują, a potem wielkie awantury że spłacić trzeba tyle i tyle.Albo często że wzięłam pożyczkę, nie spłacam, a windykatorzy mnie nękają codziennie.

No od tego są bo chcą odzyskać kasę.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności