Zaloguj się, aby obserwować  
euphoria_art

Własna autorska strona z obrazami do oceny

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Strona do oceny -

http://www.obrazygaleria.pl/

Bardzo proszę o ocenę mojej strony. Stronę robiłem sam na Quick.cms'ie,  przeszła ona całkowitą przemianę pod względem graficznym jak i trochę pod SEO.

Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestię, wskazówki, jak i krytykę :) Wielkie dzięki z góry.

Edytowano przez euphoria_art
Poradziłem sobie z przekierowaniem i musiałem to edytować aby usunąć.

Napisano (edytowany)

Literówka się wkradła, zmieniłem na "opinie" lepiej brzmi:)

Obrazy fajne, strona d*** nie urywa ale jest poprawna (z wierzchu, w bebechy nie zagladalem). Brakuje miasta przy adresie w stopce.

W dniu 2.03.2018 o 21:16, euphoria_art napisał:

Bardzo proszę o ocenę mojej strony.

W blog powinno być "czytaj więcej" nie każdy będzie wiedział, że trzeba kliknąć temat.

To dośc trudne, ale spróbuj się określić czy przedstawiasz się w liczbie pojedynczej czy mnogiej (np. str. glówna, o autorze i inne).

Strona główna- w przypadku zamawiania obrazów sprzedanych warto podkreślić, że możesz zamówić podobny czy zbliżony bo, jak myślę, sens zamawiania Twoich obrazów tkwi m.in. w unikalności. Chyba, że potraktujesz to jako opcję sprzedażową i np. za trzykrotną cenę zagwarantujesz klientowi unikalność jego obrazu. Teraz zobaczyłem, że masz to napisane na innej podstronie:

Każdy obraz olejny jest efektem indywidualnego procesu twórczego, dlatego obraz zamówiony będzie kolejną oryginalną pracą, lecz o zbliżonej tematyce i kolorystyce.

Wiesz z kim konkurujesz w sieci i tutaj chyba rynku nie zwojujesz. Klientów i tak pewnie zdobywasz innymi kanałami. Ze swojej strony polecam Ci współpracę ze wszelkiej maści dekoratorami wnętrz przy czym najlepiej skupić się na lokalnym rynku. Można się z tego śmiać, ale Ci goście naprawdę potrafią zrobić wodę z mózgu i klienci płacą za każdą bzdetę trzykrotną cenę. No bo ART. Do tego mają dojścia do ludzi, którzy nie miewają kłopotów finansowych a chcą mieć chatę inną niż sąsiad.

W "Opinie klientów" spodziewałem się opinii a tu się okazuje, że muszę sam napisać :)

Obrazy Sławomira Zajkowskiego nadają się świetnie do dekoracji nowoczesnych jaki i starych stylowych wnętrz .

"starych" możesz sobie odpuścić ;)

Z quick.cms korzystałem parę parę lat temu. Nie mam pojęcia czy ten projekt się rozwija. Myślę, że Twoja strona nie potrzebuje wodotrysków. Przydałoby się trochę zdjęć z obrazami już u klienta. W archiwum masz trochę mało zdjęć w niektórych kategoriach.

O.K. kawa się kończy, wracam do pracy :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Dzięki Nikodem, poprawiłem wszystkie teksty na liczbę pojedynczą, pozostawiłem tylko "o autorze" bez zmian.

"Opinie klientów" - nowy dodatek z czasem się na pewno zapełni, zdjęcia za jakiś czas też dodam.

Co do quick.Cmsa to się cały czas rozwija na lepsze. Dzisiejsza wersja ext ma mnóstwo dodatków i opcji, nie to co kiedyś - jestem mu wierny przez 8 lat i dalej będę, cenię go za prostotę i prędkość, dla mnie nie ma lepszego cmsa na rynku :)

Prosto i czytelnie ale moim zdaniem do poprawy:

- Na stronie głównej te pogrubienia co kilka słów wyglądają mało profesjonalnie.

- Większość ludzi to wzrokowcy, przydały by się jakieś grafiki w dziale Porady. 

Napisano (edytowany)

Dzięki, będę dalej poprawiał, a co myślicie o katalogowaniu z allegro, warto?,  chciałbym jeszcze komuś zlecić, jakieś sezonowe pozycjonowanie, katalogowanie, precle etc, (co jakiś czas zapłata za wykonanie jednorazowej roboty), jak by co to kontakt na stronie działa. Frazy

sklep z obrazami, obrazy olejne, obrazy marynistyka 

raz są w top10 a za tydzień w top20 i na odwrót. Chciałbym trochę to wzmocnić  a poza tym  wypozycjonować stronę na nowe frazy:

nowoczesne obrazy, obrazy na ścianę, obrazy do salonu 

aby  przy pierwszym zleceniu wskoczyły chociażby do top 50

Napisano (edytowany)
19 minut temu, euphoria_art napisał:

katalogowaniu z allegro

Zabójcza mieszanka ;) Do tych katalogów co warto pewnie sam się dopiszesz a SEO z allegro... no sam widzisz jak to brzmi ;)

IMHO pozostaje:

- samodzielne działania, lub koordynacja działań,

- adwords,

- zlecenie pozycjonowania.

Każde rozwiązanie będzie wymagało Twojego zaangażowania chociażby w sprawdzeniu jakości usługi.

Edytowano przez Nikonem
literówka

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

5 godzin temu, Nikonem napisał:

- adwords,

Raczej w ostateczności, jak wpadnę w filtr,  na razie mam jako taki ruch na stronie, także wolałbym delikatne pozycjonowanie.

5 godzin temu, Nikonem napisał:

zlecenie pozycjonowania.

Ze sprawdzeniem jakości usług może być problem dlatego może zmienię pytanie - Czy macie jakieś sprawdzone firmy które bawią się w takie jednorazowe pozycjonowania?

Aby się dobrze zrozumieć to nie szukam stałego pozycjonowania z umową na 24 miesiące na kilka fraz przykładowo z ceną 500zł netto miesięcznie.

Chciałbym na stronie wprowadzić jeszcze mikro formaty i co jakiś czas (3 razy w roku) najlepiej u sprawdzonej firmy  wykupywać sobie pakiecik i wzmacniać pozycje na wybrane frazy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować