Jump to content

Banowanie kont na Twitter


Recommended Posts

Siema, wie może ktoś, czy aktualnie banują konta na Twitterze masowo założone softem? Oczywiście konta zakładane by były na zmiennych IP, z różnych skrzynek mailowych. Czy wybór weryfikacji ma jakiś wpływ na banowanie kont? Czy ma ktoś jakieś wskazówki na to aby konta nie były banowane?

...

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

@FrejaJeśli na gieldach szpredają w dzięsiątkach tysięcy konta Twitera również stażowe, to znaczy, że zakładać automatem można i nie wszystkie są banowawe raz mają tyle na spzredaż. Ale podbijasz i oczekujesz na przepis jak to robią?

re287am9.jpg

Link to post
Share on other sites

W sumie to interesowałaby mnie odpowiedź na pytanie, czy żeby skutecznie zarejestrować kilka-kilkadziesiąt kont na takich portalach jak twitter czy FB wystarczy mieć garść starterów telefonicznych, czy może trzeba się jednak bardziej postarać.

Bo próbowałam eksperymentalnie założyć kilka kont i już przy 2-3 pojawia się "wykryto nietypową aktywność" i "podaj nam swój numer telefonu". Używam zmiennego IP, przeglądarki która kasuje ciastka (i wszelkie inne lokalnie przechowywane informacje). Nawet nie robiłam tego tego samego dnia.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że przeglądarkę można identyfikować po jej unikalnych cechach, czcionkach itp. I dlatego zastanawiam się, czy te parę złotych na startery wystarczy, czy pomimo to będzie "nietypowa aktywność"?

Freja Draco - moje drakońskie poglądy.

Link to post
Share on other sites

A przze konto dla twórców aplikacji mobilnych próbowales Twitter ma swoje API przeiceż? Dodatkowo jest taki soft który nazywa się Zennodroid, on pracuje z androidem zainteresuj się nim....

Edited by MaxPan
  • Thanks 1

re287am9.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy