Skocz do zawartości

meta name= description - jak zmienić ?


Czaoszesq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie potrafię zmienić/znaleść 'meta name= description' strony głównej mojego bloga. Obecnie domyślnie wyświetlany jest tam opis mojego ostatniego wpisu i wypadałoby to zmienić. 
:D

Korzystam z All in One Seo i tam równiez nie da się tego zmienić. Tak czy inaczej chciałbym w końcu znaleść plik HTML-u który wyświetla się kiedy wybiera się opcję inspect (nie wiem jak brzmi w polskim tłumaczeniu)

Ilustracja graficzna tego o co mi chodzi. Bardzo proszę o pomoc !

 

Przechwytywanie17732dc258ec314f.jpg

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dzięki za odpowiedź. Mam All in one Seo i nie chce instalować drugiej podobnej wtyczki.

 

Po za tym chciałbym się też nauczyć grzebać w HTML, bo przyjdzie kolejny problem i wtedy znowu trzeba będzie jakąś wtyczkę instalować.

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grzeb w kodzie...   Teraz tak przejdź do ustawień wordpressa - Czytanie lub ogólne i masz tam coś takiego jak tytuł i opis bloga - uzupełnij to i zamiast pobierać automatycznie będzie brać z tego miejsca.  Jeżeli twoja templatka nadpisuje te funkcje i zmienisz to w kodzie to zamiast tego polecam zmienić templatkę, bo przy każdej aktualizacji będziesz musiał na nowo wprowadzać zmiany w kodzie. Możesz także użyć motywu potomnego, - Jednak to wiąże, się z lekką znajomością wordpressa.  Wordpress powstał po to, żebyś nie musiał grzebać w kodzie.

 

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Takitam Dzięki ! o to mi właśnie chodziło ,

ale z tym stwierdzeniem  " Wordpress  powstał po to, żebyś nie musiał grzebać w kodzie " to chyba raczysz żartować :D - nIe zmieniłbym nawet głupiej czcionki nie grzebiąc w kodzie :P 

 

Jedynym dla mnie rozwiązaniem jest motyw potomny, ale to póżniej się tym będe martwił ;)

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od templatki, patrzyłeś w konfiguratorze graficznym czy nie masz opcji zmiany czcionki i wielkości?   Co do seo polecam yoast- Jeżeli jesteś bardziej wymagający możesz też zakupić wersję pro od Yoasta. Jeżeli znasz worpdressa na tyle, by nie korzystać ze wsparcia technicznego autorów możesz zakupić wersję pro za 24,60 zł z ręcznymi aktualizacjami. 

 

https://wphocus.com/produkt/wordpress-seo-premium-dodatki/

Jeśli rzeczywiście chcesz zaoszczędzić pieniądze na wtyczkach i motywach do WordPress oraz otrzymać roczny dostęp do najnowszej wersji Wtyczki lub Motywu do WordPress sprawdź ofertę Wphocus.com

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności