Jump to content

Co jest bardziej miarodajne site:www.pl czy stan indeksowania w search console

Recommended Posts

4 godziny temu, szczalpi napisał:

Witam

Mam pytanie do Was. Co wg jest bardziej miarodajne site:www.pl czy stan indeksowania w search console. W site: wskazuje mi, że mam zaindeksowanych 146000 stron, a w search console 19000 i ciągle spada. Ostatnio drastycznie spadło w search console z 100000 do 17000.  Czy też mieliście taki przypadek ?

Pozdrawiam

Search Console jest aktualizowane raz na jakiś czas (mniej więcej raz na tydzień), natomiast komenda site:domena.pl, pokazuje aktualnie zaindeksowany stan. 

Sprawdź szeroką ofertę lakierów hybrydowych klasy premium: www.NOX-Nails.pl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By szczalpi
      Witam
      Mam do Was pytanie.
      Wg Was co jest bardziej miarodajne w ilości za indeksowanych stron wpisanie słowa w google "site:" czy stan indeksowania w search console ?
      Pozdrawiam
    • By Mion
      Sprzedam bazę artykułów z Wiki:
      - PL ponad 650 K
      - EN ponad 990 K
      + oskryptowanie  PHP tworzące API.

Artykuły są odpowiednio mixowane, co daje dosyć dużeeeeee pole manewru do generowania treści, która się "indeksuje".

System można wykorzystać do:
      robić precla na zasadzie automatycznego dodawania artykułów do WP z crona; lub do innych zastosowań według własnego uznania.  
      Cena:

- baza en/pl + oskryptowanie do  API > 500 netto;
      - baza en.pl + oskryptowanie do  API + program dodający > 750 netto;

w cenię wchodzi przeniesienie bazy danych do użytkownika na vps'a.

--------------------------------------------------------------

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
      Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314
      REGON: 301740913
      Kontakt:
      E-mail: systemy.internetowe@gmail.com
      Telefon: 723 227 124

• By Blade_Runner
      Witam,
      Chciałbym pomóc znajomej  wypozycjonować stronę. Dopiero zaczynam swoją przygodę z SEO i mało wiem w tym temacie. Strona została zindeksowana przez Google. Jednak mam pewien problem. Kiedy loguje się do Google Search Console dla strony www.maire.pl mam zgłoszonych 9 adresów zindeksowanych  0. Dla tej samej strony bez www mam napisane Zaindeksowano łącznie 8. Kilka tygodni wcześniej kiedy wpisywałem w google operator site:www.maire.pl miałem wyniki. Teraz są raptem dwie pozycje. Czy to oznacza że dostałem filtr? Czy może to jest kwestia ustawień htaccess. Istnieje możliwość  indeksacji strony przez Google z www i bez? Co robić. Jak żyć?
    • By Mion
      Program narzędziowu wyszukujący
      - Moduł wyszukujący BETA odsłona:

Moduł umożliwia szukanie głównie po nazwie domeny, ale też może szukać po ciągu znaków w:
      - SeoKatalog
      - SeoKatalog API < po nawie domeny
      - Sinoke API < po nawie domeny
      - WordPress
      - WebMini < z tym, że nie we wszystkich
      - Easydir
      - Hurricane
      W zasadzie mogę dopisać wyszukiwanie w serwisie opartym na każdym typie skryptu który ma funkcje szukania lub API dla szukania.
      Moduł posiada multiszukanie czyli dodajemy kilka domen, wczytujemy adresy katalogów lub precli ... włączamy szukanie i program szuka.
      To co wyszukał lub nie zapisuje w plikach wyszukane/niewyszukane.
      Wyszukiwanie z uwagi na zastosowany sposób nie jest super szybkie, ale za to dokładne na ile to możliwe.
      Jako, że nie jest to finalna wersja mogą wystąpić pewnie niedoszukania stad ten topic gdyż zależy mi na maksymalnej jakości zwracanych wyników kosztem nawet dłuższego szukania. Parę osób testowało za co im dziękuję to wie mniej więcej jak działa.
      Program SEO wyszukiwawcz będzie programem płatny przybliżona cena to 200 zł netto niezależnie od dodanych w przyszłości funkcji czy też modułów { niezmienna cena będzie obowiązywać do września}.
      Osoby które są zainteresowane zakupem programu już dziś i używaniem modułu wyszukiwania zapraszam do kontaktu na PM lub systemy.internetowe@gmail.com. Wszelkie uwagi tyczące działania proszę zgłaszać bezposrednio do mnie ułatwi to mi ich rozpatrzenie i wydanie poprawki zgodnie z moim ostatnim mottem :
      Czym się różni nowa wersja programu od starej?
      - Tym, że poprawiono w niej stare błędy i zrobiono nowe.
      HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
      Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań
      NIP: 7831514314
      REGON: 301740913
      Kontakt:
      Email: biuro@http200.pl
      Telefon: 723 227 124
      Nie wykluczam też dopisania do programu modułu dodającego do katalogów akceptujących płatne multikody
    • By Dirty Frank
      https://www.seroundtable.com/google-index-all-pages-20780.html  
      ...perfectly normal for you...    
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy