Jump to content
s_matysik

Monitorowanie pozycji mapek

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jimmi
      W ostatnim czasie ustawienia geolokalizacji szwankowały, a czasem nie można było w ogóle ustawić innej lokalizacji poza tą przypisaną do IP. Zawirowania w wynikach w wyszukiwaniu lokalnym także zaobserwowano, szczególnie na zachodzie. A wszystko to przez Googlebombing na tle za rasistowskim. Google bez ogłaszania aktualizacji wprowadziło prewencyjne zmiany mające zapobiegać następnym takim przypadkom.
      trochę więcej można przeczytać
      http://searchengineland.com/google-wont-say-if-google-local-changes-due-to-googlebomb-fix-221755
    • By genghiskhan
      Witajcie,
      jak wiadomo google ostatnio dużo miesza i jakież było moje zdziwienie gdy otrzymuje od klientów wiadomość tego typu:
      "Cześć,
      Mógłbyś przesłać jeszcze raz link do opinii, bo ten chyba wygasł, a chcielibyśmy w końcu wystawić"
      Myślę sobie o co chodzi, wchodzę na linka, który wysłałem:
      https://plus.google.com/111903810212010285952/about?hl=pl i zobaczcie sami
      później wchodze na linka
      z panelu google http://maps.google.pl/maps/place?hl=pl&georestrict=input_srcid:8d805d969778ee6a
      Moja wizytówka została wywalona? Dodam, że faktycznie niedawno wyleciałem z mapek (byłem w wynikach wyszukiwania widoczny w mapkach)
      Co najlepsze w panelu po zalogowaniu wizytówka miejsca istnieje, ale gdy próbuje ją wyświetlić to otrzymuje komunikat :

Aktualnie nie obsługujemy lokalizacji
      Ktoś może powiedzieć o co chodzi?
      Na dodatek zauważyłem, że na frazę, na którą się pozycjonowałem nagle obcięli ilość wyników do 10 (są 2 organiczne + 8 mapek), a np na inne frazy jest nadal koło 15 na 1 stronie wyników....
      Tym samym wyleciałem z 2giej pozycji na 12stą, od razu mniejszy ruch na stronie no i ogólnie jest ciekawie
      Ps. jak zły dział to proszę moda o przeniesienie.
    • By kursor
      Sytuacja następująca: do wpisu gabinetu lekarskiego w mapkach google podpięło jako "opinie z internetu" zupełnie innego lekarza z serwisu znanylekarz.pl.
      Jest jakiś sposób na naprawę?
    • By kursor
      Ciekawe czy taki wynik ma być czy to bug: klik.
      Ja widzę tylko jeden wynik wyszukiwania.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy