Skocz do zawartości

Strona do oceny


Czaoszesq

Rekomendowane odpowiedzi

Podkreślniki miały stylistycznie nawiązywać do tytułu strony, która również

jest z podkreślnikami. Zmieniłem to bo rzeczywiście nie tłumaczy tego.

 

1 godzinę temu, jimmi napisał:

 w title przydała by się nazwa strony.

 

W jakim sensie ? tak aby tytuł strony był ten sam co adres  ?

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuł:

masz "Naukowcy stworzyli tkanki mogące się przemieszczać"

a według mnie lepszy by był z nazwą firmy np. "Naukowcy stworzyli tkanki mogące się przemieszczać - HUMAN_BODY_2.0"

wtedy zawsze wiadomo na jakiej jest się stronie i wzmacniasz rozpoznawalność strony www.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tytuł mi się własnie tworzy automatycznie

 

Natomiast w przypadku dłuższych nazw woje Yoast SEO podpowiada mi że  jest za długi i zazwyczaj wywalam ręcznie -HUMANBODY_2.0

 

Myślałem że chodzi o to że nazwa domeny jest human2.com.pl a na stronie "HUMANBODY_2.0". Mam nadzieje że to bardzo nie przeszkadza ? 

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie artykułu w prawej kolumnie niebieskie czytaj na zielonym tle zmieniłabym na białe, a w nagłówkach h1, h3 dałabym border-top-left-radius:4px i border-top-right-radius: 4px (będą współgrały z innymi zaokrągleniami elementów na stronie). Takie drobiazgi:)

Remonty Gdańsk - usługi remontowo-budowlane Trójmiasto, wykończenia mieszkań i domów "pod klucz", adaptacje lokali usługowych

Psychoterapeuta Rumia - psychoterapia rodzinna, terapia dla dzieci i młodzieży oraz indywidualna dla dorosłych w nurcie systemowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^Dziękuje za sugestie ;-)

 

Bardzo fajny pomysł odnośnie tych zaokrągleń.

 

Natomiast jeśli chodzi o ten niebieski wsiurowy napis na zielonym tle to był już taki ustalony od początku przez motyw i nie da się tego zmienić Jak już zacząłem grzebać w css. motywu to postanowiłem go całkowicie wywalić. Mam nadzieje że teraz wgląda lepiej.  :P 

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu dożo oceniać stronę WP i darmowym szablonie ?
https://pl.wordpress.org/themes/colormag/

 

Cytat

Regulamin

Regulamin działu Strony do Oceny ważny od 10-01-2014

 

1. Nie oceniamy forów internetowych na popularnych silnikach.

 

    tak na prawdę nie ma czego oceniać

Powinno być to rozszerzone o motywy WP ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie pomyślał że moja strona jest "forem internetowym na popularnym silniku". Może lepiej zmienić ten punkt na " Nie oceniamy stron internetowych zbudowanych na darmowym szablonie" ?

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności