CezaryK

Dezaktywowane konto - koniec z Facebookiem?

Polecane posty

Witam serdecznie.

Zarejestrowałem się na forum, aby spróbować uzyskać pomoc w problemie, który nie daje mi spokoju.

Jakiś tydzień temu moje konto na Facebooku zostało zdezaktywowane z powodu kilkukrotnego naruszenia zasad prywatności (posiadałem typowo hobbistycznego fanpage'a dot. piłki nożnej, na którego wrzucałem różne grafiki, filmy, GIF-y itd.). Dopiero po którymś 3-dniowym zablokowaniu doszło do mnie, że niektórych treści po prostu nie powinienem wrzucać, ale doszło to za późno, ponieważ dezaktywowano mnie ,,na amen".

I tu pojawia się pytanie - czy jest jakakolwiek możliwość, aby Facebook cofnął tę blokadę? Czy jednak nie da się już nic zrobić? Wysyłałem kilka zgłoszeń i odwołań, ale póki co brak odzewu.. Nie zależałoby mi na tym tak mocno, gdyby nie fakt, że prowadziłem również kilka stron firmowych (na nich nie miałem problemów z naruszaniem zasad).

Sprawa wydaje się o tyle poważna, że po dezaktywacji chciałem założyć dwa kolejne konta jako ,,rezerwowe", ale i one po chwili zostały zablokowane..

Z tego co wiem to oficjalnie możesz mieć tylko jedno konto na FB, jak bardzo chcesz spróbować założyć nowe konto to musisz zrobić to z innego urządzenia niż do tej pory używałeś, a także podać inny adres email i tel.

Czasami da się odzyskać dostęp do firmowych profili.

niestety nie znam skutecznej drogi, poza oficjalną

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

9 godzin temu, jimmi napisał:

Z tego co wiem to oficjalnie możesz mieć tylko jedno konto na FB, jak bardzo chcesz spróbować założyć nowe konto to musisz zrobić to z innego urządzenia niż do tej pory używałeś, a także podać inny adres email i tel.

Czasami da się odzyskać dostęp do firmowych profili.

niestety nie znam skutecznej drogi, poza oficjalną

A czy jeśli założę to konto na innym komputerze i z innym numerem telefonu, to gdy będę się później logował na moich urządzeniach, nie będę musiał się bać, że znowu mnie zablokują?

1. Po co cytujesz?
2. Prawdopodobnie będzie OK, chyba że bardzo nawywijales i jesteś na cenzurowanym.

Wysłane z telefonu

dymna.jpg

Wybacz, źle mi się ,,kliknęło".

Okej, dzięki za pomoc. Spróbuję zatem, innego wyjścia póki co nie mam.

To jeszcze raz ja. Napiszę, jak sobie poradziłem z problemem, aby być może pomóc komuś w przyszłości.

Otóż wystarczyło zainstalowanie rozszerzenia do Chrome'a ,,Surf Easy" i założenie konta ze zmienioną lokalizacją (np. Wielka Brytania). Póki co nie dostałem żadnego ostrzeżenia, więc mając w pamięci poprzednie akcje, wszystko wydaje się być w porządku.

Pytanie tylko do @jimmi - jak myślisz, czy da się jakoś zrobić to samo w przypadku aplikacji na telefon?

wywal starą apkę zainstaluj od nowa to raczej nie będziesz miał problemów.

dymna.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez anomus
      Witam,
      Czy znacie jakiekolwiek działające narzędzie do wyciągania adresów email użytkowników facebook poprzez grupy, fanpage itp ?

Z góry dziękuje.
    • Przez supertekstypl
      Witam Serdecznie
      Zapraszam wszystkich do współpracy na atrakcyjnych warunkach, głównie przy pisaniu różnorodnych tekstów.
      Chętnie podejmę się napisania jakichkolwiek tekstów (oprócz precli) - artykuły, poradniki, specjalistyczne, opisy, na strony www itp.
      Tworzymy także blogi oraz fanpage, a także oferujemy ich prowadzenie. 
      Jestem w 100% dyspozycyjny. Zapewniam unikalne teksty pisane lekkim piórem. 
      Wszystkie zlecenia są u mnie traktowane indywidualnie. U mnie można liczyć na wzorową komunikację z klientem. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

http://rs-dom.pl/ (na tej stronie większość tekstów jest mojego autorstwa)
      http://www.royalshine.pl/
      Współpraca z Wydawnictwem Alex Lucas (Album o Mieście Mysłowice)
      www.lubelskiedomy.pl
      www.jaiprzemoc.pl
      Fanpage firmy Royal Shine
      Fanpage firmy RS-DOM
      http://detektywistyczny.net/karol-kurpanik-zbrodniarz-nazistowski-ze-slaska/
      http://detektywistyczny.net/walter-pelzhausen-kat-radogoszcza/
      http://detektywistyczny.net/adolf-adler-vel-orlowski-kto-zna-tego-kata/
      Fanpage "Zdrowa Psychologia w codziennym życiu"

Zapraszam do kontaktu :
      kontakt@superteksty.pl 
      www.superteksty.pl
      Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.
      Bartłomiej Rotowski
    • Przez centrum-opinii.pl
      Dzień dobry. Oferuję opinie i oceny facebook (fanpage) Pakiet zawiera 30 recenzji.

Dlaczego warto dbać o dobre opinie na fanpage facebook?
      Oceny na fanpage wpływają na dobry wizerunek firmy i przekładają się na konwersje klientów.

Gwarantuję najwyższej jakości opinie:
      Gwarantujemy najwyższą jakość opinii
      Każda opinia dodawana jest z innego adresu e-mail i adresu IP
      Każda opinia jest rozbudowana, poprawna językowo, zawiera słowa kluczowe
      Opinie dodawane są w odstępie czasowym, aby proces wyglądał realistycznie
      Zapewniamy pełną anonimowość - żaden klient nie dowie się, że Państwa firma korzystała z naszych usług
      Oprócz opinii wystawiamy zawsze najwyższą możliwą ocenę przy recenzji.
      Konta są realne (staż, zdjęcia, znajomi)

Dostępne pakiety:
      Szczegóły: pakiet 30 ocen i recenzji facebook w cenie 165 zł

Kontakt:
      centrum-opinii.pl
      Tel: 884898666
      Mail: biuro@centrum-opinii.pl
    • Przez SEOsklep24.pl
      Linki z Social Media

Różnicowanie linków w obrębie katalogów, forów, profili lub własnego zaplecza to niestety wciąż zbyt mało - Google wprowadzając nowe aktualizacje algorytmu zwraca szczególną uwagę na jakość oraz na różnorodność linków. Jeżeli do Twojej strony nie prowadzą żadne linki z najpopularniejszych stron social ( Facebook, Twitter, Google+ ), czas najwyższy to zmienić.

Pomożemy Ci zdobyć działające, skuteczne i wiarygodne dla algorytmu linki z Social Media. Dopełnimy profil Twojej strony linkami z wiarygodnych stron. Dzięki tym linkom możesz wzmocnić swoją stronę, pozostawić większy margines linkowy dla innych anchorów (zwłaszcza exact match), dotrzeć do potencjalnych klientów - linki zdobywamy na kontach i w grupach, które są aktywne.

Ten sposób to także bezpieczna metoda indeksowania podstron. Social Media pozwalają na dodawanie linków bez ograniczeń!

Pakiet 65 linków

Link: http://seosklep24.pl/359-linki-z-social-media-v1.html
      Cena: 119,99zł

Pakiet 100 linków

Link: http://seosklep24.pl/395-linki-z-social-media-v2.html
      Cena:  149,99zł

Więcej informacji na temat usług znajdziesz po kliknięciu w link!

Kontakt:

GG: 4826437
      mail: j.brozyna@seosklep24.pl
      tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna
      ul. Wałowa 12
      38-230 Nowy Żmigród
      NIP: 6852245474
    • Przez marek s
      Poszukuję copywritera do stałej współpracy:
      - pisanie tekstów na bloga - Wordpress