Jump to content

[sprzedam] bazy adresów email z podziałem na rodzaj działalności

Recommended Posts

Sprzedam bazę adresów email firm z każdej branży, pochodzą z CEIDG

Od 50zł +

Kontakt: ceidgbazafirmy@gmail.com

Bazy możliwe do kupienia również na stronie http://ceidgbazafirmy.pl/ tam też znajduje się spis branż. Wybierz kategorie/branże powiązaną z Twoim produktem i wygeneruj dla siebie najlepiej dopasowaną bazę adresów email gotową do skutecznego email marketingu. Baza jest aktualizowana codziennie.

Płacisz tylko za adresy powiązane z Twoją branżą aby zaoszczędzić pieniądze i otrzymać listę potencjalnych klientów, którzy rzeczywiście mogą być zainteresowani Twoim produktem, a nie bazę zmieszanych adresów
Ponad 1,5 miliona adresów email w całej bazie
Niskie ceny baz, możliwe rabaty
W pełni zautomatyzowany proces płatności - bazę otrzymujesz natychmiastowo po dokonaniu płatności online
Możliwość negocjowania ceny przy większych zamówieniach - kontakt: ceidgbazafirmy@gmail.com
Jedyne skuteczne bazy email zwiększające konwersję do maksimum
Do pobrania w formacie .XLSX gotowa do otwarcia w Excelu, możliwy także podgląd na stronie
Codziennie aktualizacje - codziennie dochodzą setki nowych adresów z różnych branż
Wpisy posiadają imię i nazwisko właściciela firmy z danej branży, nazwę firmy, NIP, REGON, adres, adres email, niektóre zawierają też numer telefonu oraz stronę www.
Otrzymujesz tylko aktywne adresy email, właściciele wszystkich adresów wciąż prowadzą działalność i odpowiadają na wiadomości
Wielkość bazy można regulować manualnie, sam wybierasz ile chcesz zapłacić za swoją bazę i ile rekordów będzie ona posiadała

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Similar Content

• By Piter05
      Jestem nowy i laik we wszystkim. Szukam pomocy i rozwiązania.

Witam,
      Zlecę przeprowadzenia kampanii mailingowej do właścicieli firm, dyrektorów, prezesów firm. (kontakty imienne)
      Chcę rozesłać szablon z moją z rzutką
      https://zrzutka.pl/9fs326
      Do bazy ceidg rozstało już rozesłane i zero efektu. Więc o tej bazie trzeba zapomnieć.
      Ostatecznie można wysłać do imiennych odbiorców.
      Wiem, że to specyficzna kampania ale innej drogi nie widzę.
      Proszę o całościową wycenę z kreacją i do ilu odbiorców trafi mailing

Jeśli nie można wykonać mailingu, może macie na sprzedaż bazę mailingową

Kupię bazę mailingową. Z doświadczenia wiem, że potrzebne jest kilka milionów kontaktów.
      Proszę o cenę za cała bazę z podaniem rekordów
      Pozdrawiam
      Piotr Gawrysiak
      gawrysiak.p@wp.pl
    • By Kama123
      Znacie jakieś dobry i darmowy program do zbierania e-maili , adresu firmy strony www? Chce Pobrać te dane z tej strony 
      http://www.muenchen.de/service/branchenbuch/H/166.html    
      Będę wdzięczny za feedback
    • By seogreen
      Witam ,
      jak w temacie - potrzebuję nabyć bazę samych adresów mailowych firm z branży SEO / pozycjonerskiej / zajmujących się reklamą w internecie itp.
      Proszę o kontakt na PW albo na: jatsu.adm1[@]gmail.com
      i podanie objętości bazy i ceny
      Pozdrawiam
      Jarek "seogreen"
    • By jalowiec
      Przedmiotem sprzedaży jest biznesowa baza firm z Sosnowca. Baza zawiera 4912 firm oraz instytucji mających swe siedziby w Sosnowcu. Dla każdej z firm/instytucji udostępnione są informacje takie jak:

Branża
      Telefon
      Www (jeśli posiada)
      Email (jeśli posiada)
      Ulica
      Kod pocztowy
      Pełna nazwa

Kontakt dla osób zainteresowanych nabyciem:
      Sławomir Buczkowski
      Mail: jalowiec64a@o2.pl
      Tel. 48.698910544
    • By jalowiec
      Witam. Na sprzedaż mam bazę adresową firm z Wałbrzycha. Baza zawiera 1 994 adresów firm oraz organizacji/instytucji z tego miasta. Dla każdej z nich udostępnione są dane takie jak:
      - pełna nazwa,
      - branża,
      - kod pocztowy,
      - ulica,
      - adres email (Posiada go 100 % firm/instytucji),
      - strona www*,
      - nr telefonu*.
      * - Jeśli podano.
      Format bazy: xlsx (Microsft excel).
      Osoby zainteresowane nabyciem proszę o kontakt: jalowiec64a(małpka)o2.pl lub telefonicznie: 698 910 544.
      Cena: 50 zł.
      Wystawiam fvat.
      Pozdrawiam.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy