Jump to content
AdamH

Google nie indeksuje bloga na platformie Wordpress

Recommended Posts

Cześć,

Na początku muszę zaznaczyć, że dopiero zaczynam i problem przerósł moje umiejętności - dlatego zwracam się do wyjadaczy :)

W ramach małego startupu próbujemy się rozwinąć, ale napotkaliśmy na spore problemy techniczne - Google nie indeksuje naszego bloga. Jest on zbudowany na WordPressie,  natomiast strona jest statyczna. Wysyłanie próśb o zindeksowanie w GSC nic nie daje, wiszą od lipca. Możecie coś doradzić? Mocno ciąży to na naszej rozpoznawalności.

Link do bloga: 

http://rezerwujsport.pl/cms

Ech.. Macie włączone noindex, pewnie dlatego nie indeksuje..

Poszukaj ustawienia w WP - "Nie zezwalaj na ideksowanie tej witryny" i odznacz

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

screenshot--2017-10-12-12-54-02.png

Widocznie macie to ustawione w jakiejś wtyczce lub kodzie na sztywno.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.

Nie sądze, żeby to były wtyczki, używamy tylko standardowych i żadna z nich nie daje chyba możliwości wyłączenia indeksacji. Mogę to jakoś ręcznie zmienić? Jeśli tak, w jaki sposób?

Sprawdź YOAST czy czego tam używacie

W Yoascie czysto, czy istnieje jakiś plugin do WP, który umożliwi włączenie indeksacji? Na ten moment nie mamy nawet dostępu do edytora, żebym mógł ręcznie to zmienić

Z poziomu kokpitu tez masz dostep do edycji szablonu (theme editor - akurat siedze pod norweskim WP a nie pamietam jak to po polsku bylo, w tym panelu gdzie masz wybor motywu i widgetow, jest na samym dole).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Mclain
      Szukam strony z szablonami WP na której kupię szablon, licencją na szablon z uwzględnieniem aktualizacji tego. Potrzebuję jednego szablonu na wieki wieków, nie mam agencji, która będzie trzaskać miliony stron.

To ma być coś dla średniorozgarniętego szympansa, który ma sobie wejść, przesunąć suwaczek, wrzucić grafikę, dodać nagłówek, zrobić podstronę i tyle. Coś ładnego, fashion, działającego na wszystkim co ma dostęp do internetu, włącznie z nowoczesnymi pralkami i lodówkami.

No i oczywiście cena dla Janusza, najlepiej w granicach kilku dolarów, tak do 50 zł.

Polecicie?
    • By dominikos129
      Witam, szukam CMS do tworzenia stron one page site oraz do blogów (np. https://www.apple.com/pl/iphone-11). Używałem kiedyś WordPress ale stał się trochę takim PrestaShop V2.
      Zastanawiam się nad TextPattern co o nim sądzicie? Jak wygląda to wszystko od strony SEO oraz zabezpieczeń?

Poszukuje czegoś z najmniejszą ilością modułów etc.. Coś maksymalnie prostego w użyciu ;). 

• By Kamila Szczęście
      Witam wszystkich i każdego z osobna, dziękuję że czytasz moją wiadomość. 

Chciałabym zaoferować swoje usługi copywritera. Sprzedam artykuły oraz napiszę takie jak sobie życzysz. 

Oferuję Ci bardzo ciekawe, co za tym idzie niskie ceny. Moje trzy określenia to: doświadczenie, terminowość, profesjonalizm. 

Zajmuję się tworzeniem tekstów do sklepów online, na bloga, na strony www.

Napisz do mnie: kamilaszczescie@outlook.com 

Na pewno rozpoczniemy owocna współpracę. 
    • By bkartol
      Potrzebujesz dobrego zaplecza ? - zapraszamy do nas

Tworzymy zaplecza na cmsie wordpress, szablonach premium oraz darmowych.
      Wysokiej jakości zaplecze minimalizuje ryzyko wykrycia przez google jako linki niskiej jakości

Co oferujemy:
      - dopasowanie szablonu do tematyki strony
      - dodanie min 5 zdjęć z serwisów oferujących zdjęcia (zdjęcia tematyczne)
      - ilość znaków na stronie 14 000
      - kilka komentarzy do artykułów
      - formularz kontaktowy, mapka google (jako opcja)

Po stronie klienta zostają domeny oraz hosting.
      Wygasłe domeny z historią od 20 zl

Cena - od 180 zl brutto
      Podlinkowanie (20 linków z profili, blogów oraz for) - 20 zl
      Dla zamówień powyżej 300 zl podlinkowanie gratis

Dane kontaktowe:
      LUKASNET Łukasz Tarabuła
      Franciszkańska 24a/9
      41-819 Zabrze
      NIP 6482433627
      biuro(wiadomo)7e.pl

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy