AEZEET

Powered by PS&More™

Polecane posty

Witam mam małe pytanie odnoście linku

http://psandmore.com/

zawartego gdzieś w kodzie mojej strony. Co prawda nie jest on widzczny na samej stronie, nie ma go w stopce ani nigdzie indziej jednak jest dofollow co mnie dość denerwuje. Nie wie może nikt w jakim pliku uda mi się ten krótki aczkolwiek bardzo denerwujący link usunąć lub chociaż zmienić go na nofolow ?

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

Przeszukaj wszystkie pliki Notepad. baze też może przeszukać.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

No właśnie przeszukuje. Myślałem że może ktoś wie konkretnie jaki to może być plik. Dzięki

Początkujący pozycjoner, który zaczyna karierę :D Rzucony chyba na głęboką wodę mam nadzieje, że się w niej nie utopię. Zapraszam na jedną ze stron którą się zajmuję. Może akurat wy potrzebujecie materiałów korkowych :D Tutaj! Tutaj! lub Tutaj !

jest to pewnie link z darmowego moduł

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Już odnalazłem ten moduł, dzięki za pomoc :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.