tomy1980

Strona z prostym autorskim modułem sklepu

Polecane posty

Witam serdecznie

Chciałem zaprezentować stronę która została postawiona dla mojej działalności "twórczej" malarskiej. Jest to strona prezentacyjna z modułem prostego sklepu do zakupów. Kilka szczegółów: Strona jest responsywna ma certyfikat ssl, obsługa przez wygodny back-end również z zakładką seo. Strona zwalidowana, zoptymalizowana pod kątem szybkości wczytywania.

www.galeriaobrazow.pl

Mam obecnie problem z indeksowaniem grafiki zaczyna to podejrzanie długo trwać mam wrażenie że coś ją blokuje. W szczególności te podstronę 

www.galeriaobrazow.pl/portrety

Jesli grafiki (w tym przypadku moje obrazy) dodam gdzie indziej tz. nowy blog, forum, aukcja, pojawiają się po około 10 dniach w serpach graficznych. Dodam że na stronie wszystkie grafiki są altowane i titlowane (opcja w panelu seo) dbamnawet o ich dane strukturalne. Mimo wszystko klops :)  Zaczynam myśleć że problem jest w kodzie strony.

Proszę o opinię starszyzny :)  

Dziękuję za masę rzeczowych odpowiedzi.  Nie wszyscy na raz, nie nadążam czytać. Faktycznie można sie tu dużo dowiedzieć.

Bo to forum o SEO i ludzie na audytach takich stron zarabiają kasę, lepiej idź ją oceniać na fora o tematyce webmasterskiej, albo strony dla grafików. Bo cóż mamy oceniać - backend? :D

Brakuje na stronie treści - opisów, może jakiegoś bloga. Aczkolwiek w przypadku obrazów to bardziej sprzedaje marka autora, więc to nad tym chyba trzeba pracować najmocniej. Śmieszy mnie, że piszesz o sobie w trzeciej osobie w zakładce o autorze, skoro pod spodem widać Twoje dane kontaktowe. Zadbaj o Social, bo stypa tam.

Prosta strona, prosta sztuka, dla mnie na +.

• Like 1

Posiadasz sklep internetowy i chcesz zamienić ruch w konwersję? Sprawdź ofertę na: SXO    :dirol:            

Art za art - motoryzacja - domena z 2004r, TR 19, CT 11 - PW

Dnia 11.10.2017 o 12:35, tomy1980 napisał:

Dziękuję za masę rzeczowych odpowiedzi.  Nie wszyscy na raz, nie nadążam czytać. Faktycznie można sie tu dużo dowiedzieć.

I znowu postawa roszczeniowa = należy mi się !

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

ma długi urlop

1. Za zakładanie multikont

2. Za trolling

Jak by nie trollowal to by nikt nie kapnął się, że ma multikonta ukrywał się, więc po co było, nie rozumiem. na dodatek pozbył się doffolow linka  z PIO z 2007 roku, warto było? Nie

cev99yrg.jpg

Bo to dusza artystyczna, a "Artysta podoba się publiczności zarówno dzięki swym dziełom, jak dzięki buntowi przeciw konwenansom." ~ André Maurois

• Thanks 1

Posiadasz sklep internetowy i chcesz zamienić ruch w konwersję? Sprawdź ofertę na: SXO    :dirol:            

Art za art - motoryzacja - domena z 2004r, TR 19, CT 11 - PW

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.