Skocz do zawartości

vk.com zdobywanie członków grupy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Mam pewną niszę zarobkową na której działam na Facebook, lecz zauważyłem dość duży potencjał w serwisie vk.com. Jest tu ktoś może kto miał bądź ma tam grupę i podzieliłby się tym w jaki sposób pozyskuje do niej członków (pomijają mega drogą reklamę) ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 duże grupy i trocha małych. Pozyskać użytkowników można na różne sposoby, można również kupić posting na grupie niekonkrecyjnej ( do mnie nie pisz nie oferuje tego). Można spamować w komentarzach, działa dobrze o polowe ukryty kontent, inne możliwości. Problem jest nie tyle pozyskanie ile utrzymać użytkowników. Potencjał w VK jest duży ale bez znajomości języka rosyjskiego, pewnych niuansów funkcjonowania VK za dużo nie zdziałasz chyba ze chodzi o jakieś drobne sprawy. Kontent z translatora nie ma żadnych szans. Możesz oczywiście sobie admina wynająć ze wschodu,  ale uważaj bo nisza może zostać skopiowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaxPan napisał:

Możesz oczywiście sobie admina wynająć ze wschodu,  ale uważaj bo nisza może zostać skopiowana.

To jest dokładnie tak jak ostatnio kolega się rozglądał za chińskim rynkiem.Chodziło mu mniej-więcej o to że chińska fabryka będzie mu coś produkować.Dał sobie spokój jak usłyszał że trzeba wziąć tam chińczyka który będzie wszystko pilnował, ale chińczyk pójdzie tam kto mu więcej zapłaci i pytanie kto to będzie: Polak zlecający, czy właściciel fabryki?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo działam na VK wiele, wiele lat, ilość użytkowników w moich grupach to liczby ponad 1 mln użytkowników.

Treści z translatora nie będzie nikt tolerować, nawet jak ktoś jakimiś cudem podpisze się po 3 Twoich postach z translatora odpisze się.

Na VK jest  dużo jakościowego kontenta, w odpowiednich grupach. To nie FB gdzie za byle cycki banują.

Ja nie uważam, ja wiem.

Cytat

A interakcja to juz na dalszy plan raczej pomiędzy userów?

Jeśli admin nie dostarcza jakościowy kontent taka grupa nie ma racji bytu, napisze jeszcze raz to nie FB i ten kto będzie swoje doświadczenia na FB stosować na VK nigdy nic sensownego na VK nie zbuduje.

Dodatkowo czasy kiedy sam pomysł na VK wystarczył już dawno skończyły się, teraz trzeba pomysł + jakościowy kontent ( który kosztuje tak czy tak).

Bez admina dla którego język rosyjski jest ojczystym lub zna go doskonale, nie da się prowadzić sensowna grupę na VK z który ma być jakaś konwersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie to są pierogi, więc nie wiem  czy pierogom można ufać. Bardziej "zdradliwe" te z kapustą i grzybami.

Jeśli chodzi o rosyjskojęzyczną osobę co będzie przygotowywać i wrzucać kontent to co ma to wspólnego z zaufaniem?

W dzień odpalenia grupy i tak pomysł staje się publiczny, każdy może go skopiować i zrobić taką samą i może  lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności