Zaloguj się, aby obserwować  
Presta

Problem z CF7 autoresponder

Polecane posty

Presta    28

Witajcie, mam problem z CF7 jeśli chodzi o tę dodatkową opcję związaną z przesłaniem wiadomości do osoby, która właśnie wypełniła formularz -> mail(2).
Do mnie wiadomości dochodzą (smtp pod domeną) jednak do osoby wysyłającej nie przychodzi mail, niestety nie znalazłem żadnych wartościowych źródeł z rozwiązaniem problemu oraz w logach nie widzę żadnych informacji.

Spotkaliście się z takim problemem ?
WP 4.8.1
CF7 4.9

Wdrożenia sklepów Prestashop: www.selljus.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez szewa
      Witam,
      Na wstępie zaznaczę, że szukałem odpowiedzi na moje pytanie w google, ale niestety nie znalazłem konkretów.
      Posiadam stronę www, która kodowana była przez jedną osobę, a pozycjonowana jest przez drugą. Ostatnio na tej linii powstał konflikt.
      Strona była już w okolicach 7 pozycji w wyszukiwaniach na ustalone słowa kluczowe i nagle spadła na 4 wynik na stronie drugiej.
      Pozycjoner oskarża kodera, ponieważ ten omyłkowo na jednej z podstron dodał błędne odnośniki do strony głównej - błąd polegał na tym, że w adresie linku było 'https' zamiast 'http'.
      Czy możliwe żeby w tak krótkim czasie (ok 2-3tyg) strona spadła tyle pozycji z powodu tego błędu? Czy może pozycjoner o czymś mi nie mówi?  
    • Przez Matashow
      Hej,
      Dziś sprawdziłem sobie jedną stronę: www.wczasomaniak.pl
      Gdy wyszukuje ją w Google to zamiast tytułów są dziwne liczby (załącznik). Jak wchodzi się na stronę to link wygląda normalnie.
      O co w tym chodzi?

• Przez manetros
      Witam mam na stronie błąd 500 związany z .htacess, gdyż po optymalizacji apache na pretashop wyskoczył ten błąd.
      W załączniku wstawiłem plik i wiecie gdzie może jest błąd aby to naprawić? 
    • Przez Aerografit
      Czy ktoś z was miał taki problem, że wkleił kod z przyciskiem do polubienia profilu FB na swojej stronie www i go w ogóle nie wyświetlało? Ani ramki, ani przycisku, ani nawet pustego miejsca które wskazywałoby że coś tam powinno być - kompletnie nic. Pomimo, że oczywiście kod poprawny (wygenerowany na stronie Facebooka), oba kody wklejone (zarówno ten z JavaScript tuż pod znacznikiem BODY jak i ten właściwy, który ma być w treści strony.
      Co może być tego przyczyną?
      Czy trzeba jeszcze o coś "wzbogacić" stronę (jakiś dodatkowy kod/skrypt), żeby to wyświetlało i działało?
      Czy może mieć znaczenie rozszerzenie pliku, czyli to że strona główna jest w index.html zamiast np index.php ?
    • Przez Beast10
      Witam!

Pisząc otwarcie, mam problem ze zmianą adresu URL, wyskakuje mi, że zmieniałem już zbyt często, założyłem fanpage i zależy mi na tym aby adres mojej strony był jak najkrótszy. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić? jakieś pomysły? może po prostu mam odczekać jakiś czas?