Skocz do zawartości

Kursy webmasterskie/developerskie.


Splatt28

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D szukam jakichś opinii na temat płatnych kursów.
 

https://www.alx.pl
https://www.altkomakademia.pl

 

Coś w tym stylu. Drogo bo drogo, ale jestem ciekawy jak dużo wiedzy może zostać przekazane na takich kursach? Jeżeli ktoś uczestniczył w czymś podobnym, albo zna jakieś inne kursy to prosiłbym o podlinkowanie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Hagen napisał:

Lepiej zainwestować kilka złotych w książki, do których zawsze można wrócić, a tego czego nie znajdziesz w książkach, z pewnością znajdziesz w google. To kwestia twojego zaangażowania.

A możesz polecić jakieś dobre książki? Aktualnie mi zależy na php i js. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Splatt28 napisał:

A możesz polecić jakieś dobre książki? Aktualnie mi zależy na php i js. 

Szczerze? Książki spoko ale mogą być nieco nieaktualne... czytaj w necie np. www.sitepoint.com, www.webmastah.pl (zapisz się do newslettera - co tydzień podsyłają ciekawe artykuły podzielone na front-end, back-end).

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Mój prywatny monitor backlinków

Najlepsze serwery Minecraft. A to kolejna lista zawierająca serwery Minecraft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dudekm napisał:

Szczerze? Książki spoko ale mogą być nieco nieaktualne... czytaj w necie np. www.sitepoint.com, www.webmastah.pl (zapisz się do newslettera - co tydzień podsyłają ciekawe artykuły podzielone na front-end, back-end).

Właśnie tego się boję. Spodziewam się, że na kursie dostanę w miarę aktualne informację. Jakby ktoś miał jakieś propozycje to chętnie wysłucham :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Splatt28 napisał:

A możesz polecić jakieś dobre książki? Aktualnie mi zależy na php i js. 


Jeżeli dopiero zaczynasz to zdecydowanie polecam serię Head First
Head First JavaScript
Head First PHP & MySQL


Napisane są w taki sposób, że nawet ameba zaczęła by programować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, że webmasterskich kursów z Altkom Akademii to nie polecam - pozostałe ich kursy certyfikowane mogę polecić. Szkoda kasy i czasu - pracowałem w AA, więc wiem jak to wygląda od wewnątrz. Lepiej zainwestować w kursy online typy freecodecamp, udemy itp. + książki i dużo pracy własnej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Splatt28 a ja akurat polecę Ci kursy online. Niekoniecznie jako jedyne źródło wiedzy, ale w ciągu kilku godzin dowiesz się więcej niż czytając książkę. Ja sam korzystam z książek, kursów online oraz internetu. Z kursów online mogę polecić Ci strefę kursów (ref), część z nich na dobrym poziomie. Kursy związane z developerką prowadzi niejaki Ksawery Kargól, który ma problemy z dykcją i może to denerwować. Angielskie słowa wymawia śmiesznie, bo password mówi pesłord.

 

PS. To i tak nie przebije typa, który prowadził dla mojego zespołu szkolenie z content marketingu i mówił ANCZOR. Na dzień dobry pochwalił się, że jest absolwentem wydziału prawa :))) Tomasz (nazwisko zachowam dla siebie), Ty poucz współprowadzącego szkolenia (Warszawa, Wrocław itd.), że anchor nie czyta się anczor :). Taka dygresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykluczone ze to może okazać się ciekawe. Nie przeglądałem akurat PHP, ale inne jego filmiki i przyjemnie gada, wiec podejrzewam, ze i tu bedzie podobnie :]

 

 

 

Przy okazji MySQL

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności