Hades

Facebook nie reaguje na moje tagi Open Graph

3 posty w tym temacie

Dzień dobry,

Dzisiaj skonfigurowałem tagi open graph. Wchodząc na stronę https://developers.facebook.com/tools/debug/sharing/ i wpisując przykładowy adres http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=1071 wszystko jest ok oprócz tego, że nie wczytuje tytułu artykułu. Zamiast tytułu artykułu "Jak Zacząć Trening Po Długiej Przerwie?" wyświetla: "Kulturystyka.org.pl Ćwiczenia, Mięśnie, Trening, Fitness, Dieta". 

Wcześniej miałem źle skonfigurowany domyślny obraz, który ma się wyświetlać przy udostępnianych artykułach. Gdy wklejał link obojętnie jakiego artykułu do Sharing Debuggera pojawia się stary obrazek, dopiero po naciśnięciu Scrape againg pojawia się taki jaki powinien być. Pytanie: czy ta sytuacja to tylko kwestia czasu czy czeka mnie debugowanie wszystkich materiałów na stronie?

Prosiłbym o pomoc w tej kwestii. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na moje oko nie uzupełnia ci danych w Open Graph.

W kodzie masz:

<meta property="fb:app_id" content="130776890371109" />
<meta property="fb:admins" content="100001841758101"/>
<meta property="og:url" content="http://www.kulturystyka.org.pl" />
<meta property="og:title" content="" />
<meta property="og:site_name" content="Kulturystyka.ORG.pl Kulturystyka w najlepszym wydaniu!" />
<meta property="og:type" content="article" />
<meta property="og:description" content="" />
<meta property="og:locale" content="pl_PL" /> 
<meta property="og:image" content="http://www.kulturystyka.org.pl/images/kulturystyka_org_pl.jpg" />
<meta property="og:image:type" content="image/jpeg" />
<meta property="og:image:width" content="851" />
<meta property="og:image:height" content="315" />

Temat jest na tyle popularny, że na pewno znajdziesz odpowiednie wtyczki do Joomla, które zautomatyzują ci proces uzupełniania OG.

Jaka to jest wersja Joomla?

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, dzięki za odpowiedź, choć jestem trochę zawiedziony, że nie napisałeś rozwiązania mojego problemu...

Mój cms to xoops, pisałem na ich forum, ale po kilku dniach nie doczekałem się jeszcze odpowiedzi ;-)

http://xoops.org/modules/newbb/viewforum.php?forum=74

Pozdrawiam i mimo wszystko liczę na pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez jerseyms
      Witam

Jestem zainteresowany odkupieniem najlepiej dużych fanpage facebook.
      Oferuję dobrą cenę jednak fanpage musi być prawdziwy nie kupuję bootów i fikcyjnych kont. Interesują mnie fanpage duże najlepiej młodzieżowe, ale inne i mniejsze też rozpatrzymy.
      Osoby mające coś do zaoferowana zapraszam do składania ofert na:
      jerseyms@wp.pl

Proszę o podanie liczby uzytkowników oraz wstępnej ceny.

Pozdrawiam

• Przez soulfailer
      Witam, 
      sprzedam największy fanpage w tematyce pielęgnacji włosów. Fani strony to znaczna większość kobiet (98-99%) w różnym wieku, które interesują się pielęgnacją włosów, dbają o swój wygląd. Fanpage działa na zasadzie społeczności, publikowanie zdjęć włosów użytkowniczek, porady oraz opisy produktów do pielęgnacji włosów.
      Fani nie byli kupowani, wszyscy fani pochodzą z facebooka (naturalne polubienia oraz płatne reklamy w fb)
      Zainteresowanych zakupem zachęcam do licytacji: http://allegro.pl/fanpage-dlugie-wlosy-99-kobiet-210tys-polubien-i6724404340.html
      oraz do kontaktu: kontakt@dbamyowlosy.pl lub poprzez wiadomość prywatną na PiO lub allegro.

Pozdrawiam
      Dawid Brzeziński
    • Przez plem
      Linki social media       Oferujemy pozyskanie linków / wpisów z linkiem do Twojej strony internetowej pochodzących z najpopularniejszych serwisów social media (Facebook, Google +, Twitter) wraz z krótkim tekstem / opisem zachęcającym do wejścia na stronę / skorzystania z oferty. Link jest publikowany jako post w serwisie społecznościowym wykonaniu na profilu użytkownika.     Możliwość publikacji strony głównej jak i linków do podstron / ofert / LeadingPage itp.   Linki z Social Media, wspomagają działania SEO, oraz dodatkowo może przynieść bezpośredni ruch na stronę, co czyni tą ofertę bardzo atrakcyjną pod kontem reklamowym.   Zalety: - Szybsza indeksacja linków - Zróżnicowanie profilu linków - publikujemy linki brandowe - Wzrost wiarygodności strony - Bezpieczne linkowanie - Mocne linki z topowych serwisów - Możliwość użycia hasztagów     Wpisy są umieszczane ręcznie przez realnych użytkowników. Nie używamy żadnych automatów i nie spamujemy.   Po wykonaniu zlecenia otrzymujesz raport z linkami.   Cennik:   10 linków - 15zł 30 linków - 45zł 50 linków - 75zł 100 linków - 120zł Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy fv.   Na hasło "PiO" 10% zniżki. Przy zamówieniu powyżej 200zł otrzymasz wideo kurs pt. "Facebook Marketing - Najsilniejsze strategie" wartości 300zł   Aby złożyć zamówienie pisz: biuro@arial-media.pl lub na PW   ------ Arial-media Mateusz Janik Siciny 66 56-215 Niechlów NIP 501 001 29 93
    • Przez SEOmotive
      Serdecznie zapraszamy do współpracy z zakresu reklamy internetowej.

Zakres naszych usług:
      - Pozycjonowanie organiczne SEO
      - Linki sponsorowane AdWords
      - Tworzenie stron internetowych
      - Social Media - Facebook / Google+
      - E-mailing
      - Sklepy internetowe - platforma Shopper

Dane kontaktowe 
      SEOmotive Agencja Interaktywna S.C. - Radom
      e-mail: biuro@seomotive.pl
      tel.: 512-750-146

Pozdrawiamy i do usłyszenia!
    • Przez anomus
      Witam,

Potrzebuje jakiegos sprawdzonego narzędzia do zakładania profili na FB, następnie wyszukiwaniu grup do których profil miał by być dodany

Fajnie by było jeszcze potem moc postować w tych grupach, ale to jest drugorzędny temat

Z góry dzięki za propozycje