Sowr

Domeny z historią do zaplecza

4 posty w tym temacie

Prowadzę mały sklep internetowy i zajmuje się jego promocją. Chcę założyć kilka blogów do wzmocnienia domeny głównej. Przejąłem kilka starych domen przez aftermarket, są w miarę mocne i mają dobry profil linków. Jedyny problem to tematyczność, mój sklep działa w branży ekologicznej żywności. Domeny są z zupełnie innych branż, cześć backlinków jest brandowa a cześć to słowa kluczowe z danej branży. Jaki efekt przyniesie postawienie bloga o zdrowej żywności na takiej domenie ? Przykładowa domena posiada backlinki z około 120 domen i ma profil TR 25 CF 30

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przez aftermarket przechwyciles, czy kupiles, gdzie domena juz troche tygodni wisiala na aukcji? Bo to ma znaczenie.

Edytowane przez Hicarian

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A niby jakie znaczenie ma kilka tygodni, kupiłem parę domen których nie było w sieci ponad rok postawiłem WP i dodałem jakąś treść, po paru tygodniach stronki w większości skoczyły w topy na które były wcześniej linkowane,  fakt ze hasła mało komercyjne ale zawsze.

czasy szybkiego pozycjonowania  się skończyły,  na topy wchodzi się powoli, szybko to są adwordsy 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I swoją wiedzę opierasz tylko na tym jednym przykładzie?

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach