Skocz do zawartości

Automatyczne powiadomienia sms


przemkoo101

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję, że trafiłem na dobry dział :) Spróbować zawsze warto... a więc.... Orientuje się ktoś, czy istnieje program/skrypt? który pozwoli na wysyłanie powiadomień sms, po wypełnieniu przez klienta formularza kontaktowego? Czyli dostaję sms-a z treścią, która informuje, o otrzymanym mailu. 

 

EDIT:

 Hmmm, może źle wyjaśniłem. Smsa będą otrzymywali moi partnerzy biznesowi, których oferty mam na swojej stronie internetowej. Klient wchodzi w konkretną ofertę, i poprzez formularz CF7 pisze mail bezpośrednio do niego, a ja jako administrator serwisu, otrzymuję kopię tego maila 1f642.png:) i tak sobie rozmyślam, że super byłoby właśnie otrzymać również powiadomienie smsowe. Byłoby to idealne dla mnie rozwiązanie. Chce , aby wiedzieli, że napłynęło im nowe zlecenie i weszli na pocztę i jak najszybciej odpisali klientowi.

Chcesz dowiedzieć się jak medytować? Zajrzyj na nasz wyjątkowy blog, gdzie dzielimy się darmową wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mlody0072 napisał:

trochę więcej

Podpisanie umów z operatorami komórkowymi, to znacznie więcej niż trochę więcej. To tak jak z  kupieniem piwa i kupieniem browaru do jego wyprodukowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co mamy za działania na uwadze :) jeśli prywatny system jak smsapi.pl. to .... Poza tym karta sim itd wymaga dodatkowych zasobów jakich to już każdy zainteresowany się może dowiedzieć i do wysłania powiadomienia SMS o zdarzeniu wysłania emila się nie opłaca.

 

1 godzinę temu, przemkoo101 napisał:

byłoby właśnie otrzymać również powiadomienie smsowe.

Tak jak pisał kolega @mlody0072 nie ma problemu z wysyłką SMS za które TY płacisz. Podpinasz proste API POST firm pośredniczących w wysyłce sms jak smsapi.pl i inne  i masz obsługę SMS'w. oczywiście samo podpięcie, to odpowiedni kod PHP lub w technologi w jakiej masz serwis, który te ządanie POST do API obsłuży.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 19.01.2017 o 14:36, Mion napisał:

Zależy co mamy za działania na uwadze :) jeśli prywatny system jak smsapi.pl. to .... Poza tym karta sim itd wymaga dodatkowych zasobów jakich to już każdy zainteresowany się może dowiedzieć i do wysłania powiadomienia SMS o zdarzeniu wysłania emila się nie opłaca.

 

Tak jak pisał kolega @mlody0072 nie ma problemu z wysyłką SMS za które TY płacisz. Podpinasz proste API POST firm pośredniczących w wysyłce sms jak smsapi.pl i inne  i masz obsługę SMS'w. oczywiście samo podpięcie, to odpowiedni kod PHP lub w technologi w jakiej masz serwis, który te ządanie POST do API obsłuży.

 

Tak jak pisali koledzy możesz kombinować z aplikacjami sms i tu musisz to jakoś podłączyć, mi się nie chciało w to bawić :D może dla niektórych mega zabawka, ale ja nie jestem taki mądry. Sam się przyznaję, że korzystam z gotowców. Więc jedyne co Ci mogę doradzić to:

1. Wybierasz aplikację do sms np. smsApi jaką oferował kolega i ją sobie podłączasz.

2. Znajdujesz kogoś kto Ci podłączy taką apkę, bo sam się nie znasz.

3. Korzystasz z gotowca jak ja np. program OneIN wpisuję klientów, daty, wizyty i ustawiam kiedy wysyłać smsy, wszystko na automacie gotowe.

4. Szukasz czegoś do wysyłania już z tych apek co masz i sobie jakoś podłączasz z poradnikami.

No i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ile od OneIN dostajesz za taki post?
Pracujesz na etacie i chcesz wykazać się, czy szefostwo Tobie kazało?

Pomijam fakt że i Ty drogi kolego i firma produkująca OneIN zdajdujecie się w jednym i tym samym mieście..

Obrażasz naszą inteligencję takim "marketingiem"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MichalMlody napisał:

2. Znajdujesz kogoś kto Ci podłączy taką apkę, bo sam się nie znasz.

Jak już to usługę a nie aplikację.

29 minut temu, MichalMlody napisał:

3. Korzystasz z gotowca jak ja np. program OneIN wpisuję klientów, daty, wizyty i ustawiam kiedy wysyłać smsy, wszystko na automacie gotowe.

Kiepskie rozwiązanie jak można zrobić usługę z powodzeniem bez pośredników B)

Zwłaszcza w dobie zbliżającego się RODO .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom niesamowity, login Michał, email babski,  IP dokładnie takie same jak firmy co to oprogramowanie sprzedaje i tekst:może dla niektórych mega zabawka, ale ja nie jestem taki mądry. Sam się przyznaję, że korzystam z gotowców. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności