pat300

Witam forumowiczów!

4 posty w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów!

Forum przeglądam regularnie od dłuższego czasu, ponieważ staram się poprawić SEO własnego projektu internetowego. Najwyższa pora troszkę dać od siebie i zacząć aktywnie się udzielać. :)

Pozdrawiam

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej pat ;)
Jest tu sporo ciekawych informacji więc nic tylko siedzieć i się uczyć :)

Pozdrawiam

www.skynetic.pl - filmy, fotografia i wizualizacje reklamowe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj na forum :D Dużo z tego forum wyniosłem (zdecydowałem się zarejestrować teraz), dlatego polecam - warto tu zaglądać i pisać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Witamy na forum.

Pozdrawiam i miłej lektury.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Promoto
      Witam,
      Po pewnym czasie czytania forum postanowiłem się zarejestrować. Witam zatem wszystkich serdecznie!

Do administratora, przy rejestracji jest taki mały problem:
      Jak Nick jest zajęty, i nie wpisze się tego "humanizera" z datą bitwy lub składem zacieru za pierwszym razem, to po wyświetleniu błędu już nie da się założyć konta, bo nie wyświetla się ten duży kapeć. Trzeba wsypywać wszystko od początku, to tak dla informacji.
    • Przez zonamaster
      Witam Szanownych Państwa!

Historia zatacza koło i znów trafiam do SEO.

Pozdrawiam!

• Przez NowyWmiescie
      Witam, chcę mam na imię Marcin, mam swoją stronkę i chciałbym samodzielnie spróbować swoich sił w pozycjonowaniu jej, liczę na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników, w końcu kto pyta ten nie ma bana  ...
    • Przez Mlikettu
      Witam, jestem Mlikettu i staram się zarabiać przez Internet, na tym forum planuję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu SEO copywritingu. Pozdrawiam
    • Przez Luqa_s
      Szanowni Państwo,
      jako nowy członek tego forum chciałbym się przywitać.
      Pomimo małej ilości wolnego czasu postanowiłem zgłębić wiedzę dotyczącą pozycjonowania. Zmusiła mnie do tego sytuacja. W swojej karierze miałem okazje spotkać wiele firm trudniących się pozycjonowaniem i z wieloma z nich współpracowałem. Niestety z żadnej nie byłem wystarczająco zadowolony. Mówiąc brutalnie miałem wrażenie, że pomijając dwa pierwsze miesiące współpracy nic konkretnego nie robią, pozycje w wyszukiwarkach tylko to potwierdzały.
      Wierzę, że dzięki zdobytej wiedzy, będę mógł lepiej ocenić efekty prac pozycjonerów i wiedzieć czego tak na prawdę od nich wymagać.