Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Boltron

Bomba atomowa wyświetleń - Jednorazowy atak

10 postów w tym temacie

Siemanko to znowu ja, mam dzisiaj do Was takie pytanie, przede wszystkim do ekspertów którzy siedzą w tym SEO spory czas i mają jako takie pojęcie.

Od jakiegoś czasu pozycjonuję sobie domenę, mam pomysł na nią itd. Podesłałem raz link na temat do jednego z fanpagy na facebooku z +60k fanów. Efekt taki, że uzyskałem wyświetleń dzięki takiej akcji około 20 tysięcy za jednym zamachem, z blogspota czy tam bloggera (jezu kochany jakie to głupie, nazywać to samo przez dwie różne nazwy), wiadomo, że na Google Analytics jest mniej.

Ale co sądzicie o takich akacjach, na Wykopie niezwykle trudno się przebić, tam to moim zdaniem trzeba używać praktyk typu nepotyzm, kolesiostwo żeby uzyskać efekt Wykop - mieć znajomych itd.

Jednak dzięki takim akcjom mam teraz jakąś tam liczbę REGULARNYCH odwiedzin.

Swoją drogą ja podziwiam niektórych blogerów którzy piszą blogi od np. 2008 roku i mają mniej wyświetleń niż ja w jeden dzień.

Szczęśliwego!

Jak brzmi pytanie?

PS. W końcu widać datę dołączenia...

1 osoba lubi to

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Spojrzałem na awatar i w oczach ujrzałem potylicę...

4 godziny temu, blake napisał:

Jak brzmi pytanie?

Cytat

Jednorazowy atak

:)

20 hours ago, Boltron said:

Ale co sądzicie o takich akacjach, na Wykopie niezwykle trudno się przebić, tam to moim zdaniem trzeba używać praktyk typu nepotyzm, kolesiostwo żeby uzyskać efekt Wykop - mieć znajomych itd.

Wystarczy mieć rozpoznawalne konto + odrobinę magii. Trzeba tylko uważać z multikontami, detekcja jak podejrzewam skutkuje automatycznym shadowbanem, natrętny spam banem.

nihil fit sine causa

22 godziny temu, Boltron napisał:

Jednak dzięki takim akcjom mam teraz jakąś tam liczbę REGULARNYCH odwiedzin.

Teraz dokonaj konwersji ruchu na jakieś działanie przynoszące zysk.

23 hours ago, Boltron said:

Efekt taki, że uzyskałem wyświetleń dzięki takiej akcji około 20 tysięcy za jednym zamachem,

A sprawdzałeś czy to są realne osoby? Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak "spamowałem" po grupach czy fanpage na wymianę linkami to cieszyłem się jak głupi bo miałem straszne ilości wejść- ale po sprawdzeniu dogłębnym analyticsa okazało się że 99,99% tych wejść są to jakieś boty facebooka.

Kiedyś kupowałem na Allegro "fanów" i powiem Wam, że to g***** warte było. Jak mieć lajki to rzeczwysiste.

Trotyl łatwo Ci pisać "wystarczy mieć rozpoznawalne konto", to trochę brzmi jak osiągnąć sukces na YT? Wystarczy mieć 500k subów...

Dnia 1.01.2017 o 22:41, chcewypoczac napisał:

A sprawdzałeś czy to są realne osoby? Nie wiem jak teraz ale kiedyś jak "spamowałem" po grupach czy fanpage na wymianę linkami to cieszyłem się jak głupi bo miałem straszne ilości wejść- ale po sprawdzeniu dogłębnym analyticsa okazało się że 99,99% tych wejść są to jakieś boty facebooka.

Posiadam konta na FB z naturalnymi polubieniami. Statystyki odsłon artykułów na stronie działające na zasadzie zliczania każdej odsłony pokazuję kilkaset odsłon. Natomiast w liczniku kliknięć FB jest ich kilkanaście - kilkadziesiąt, w profesjonalnej statystyce też podobna ilość. Link na FB jest nofollow, więc to tylko boty facebooka czy tez inne boty? Błąd FB czy celowe działanie marketingowe by nieświadomi jarali się  10krotnie większym ruchem niż jest w rzeczywistości?

Gratuluje sukcesu Boltron, ale jeżeli pragnąłeś się tylko pochwalić mogłeś to zrobić bardziej subtelnie.

DAG [werset 4.21-22]

Wówczas Głos rzekł, za twój występek czeka cię straszliwa kara. Koniec z błogą głupotą, odtąd spędzisz resztę życia w mękach, jako człowiek inteligentny.

On 2.01.2017 at 3:55 PM, Boltron said:

jak osiągnąć sukces

comment_YF3boE5wQZWgub8QX4AAAIZBbZ2QM5ry

Na pewno nie tak :D

nihil fit sine causa

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez stats1
      Do sprzedania domena trzyliterowa TGY.PL
      Zapraszam do aukcji: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2205457

W przypadku pytań proszę o kontakt na PW lub e-mail: 1st.wojtek@gmail.com Sprzedaż prywatna.
    • Przez biz0n
      Dzień dobry,

w czasach kiedy znalezienie sensownej, krótkiej, prostej graniczy z cudem zastanawiam się nad domenami złożonych z cyfr i liter dla przykładu:

- B4NK, 3NERGIA, D0M itd.

Czy ten kierunek w ogóle ma sens z punktu widzenia pozycjonowania? Czy raczej zapomnieć o takim rozwiązaniu?

Pozdrawiam.
    • Przez DIABLO73
      OKAZJA!     Sprzedam wyjątkową  Domenę  Erazdrowia.pl + portal

Oferty cenowe proszę pisać na e-maila lub pw.

Kontakt:
      E-mail: luxezone.pl@10g.pl
      GG; 5070253
    • Przez skynetic
      Hej, mam pytanie dotyczące zakupu domeny na taka samą nazwę oraz branżę poprzedniego właściciela. Mianowicie firma którą otwieram nazywa się tak samo jak firma która zamknęła się parę lat temu - czy wykupienie zwolnionej przez tą firmę domeny ( podkreślam ze to firma z dokładnie tej samej branży co moja) to dobry pomysł czy raczej nie?

Prosiłabym o podpowiedź
      Dziękuję
    • Przez rav88
      Sprzedam domenę Kr.edyt.pl 
      konkretniej edyt.pl z możliwością stworzenia subdomeny typu np. kr.edyt.pl

Osoby zainteresowane proszę o kontakt: priv/mail: winotu(małpa)gmail.com