jimmi

Ogłoszenia itp.

Polecane posty

Od długiego czasu pojawiają się na forum i nie tylko ogłoszenia o copy.

Sprawdzajcie je przed publikacją.

Pisane na odwal się nie przynoszą dobrych zleceń.

Zdarzają się w nich nawet  błędy ortograficzne, pomijam składnię.

Chyba najtrudniejsza dla copy w dzisiejszych czasach jest interpunkcja. Przecinki, średniki, dwukropek czy nawet kropka sprawiają kłopoty.

Jest jeszcze trochę klientów, którzy chodzili do szkoły gdzie uczono zasad poprawnej pisowni i nie było dysleksji/dysgrafii itp.

Poprawiajcie swoje błędy.

P.S.

Nigdy nie uważałem że umiem pisać w miarę poprawnie, wiem że moje teksty powinny przejść przez korektę.

A tutaj jej nie ma ;)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Komp robi swoje.

Ja pamiętam w podstawówce z j. polskiego miałem przechlapane bo czytać ja, bo pisać na tablicy ja, Pani uznała że jestem najlepszy w klasie.

A teraz sam pisząc na klawiaturze zastanawiam się czy przecinek w odpowiednim miejscu, a jak czasem Office podpowiada błąd zastanawiam się dlaczego i czy na 100% ma rację.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Pewnie dlatego możesz się teraz możesz się zastanawiać, czy  komp dobrze poprawia.

Mi to było zupełnie obojętne, mogłem to samo słowo w jednym zdaniu napisać z różnymi błędami ;) teraz jest chyba lepiej trochę

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

@jimmi to chyba nie to.Jeszcze jakieś 15 lat temu czytałem książki (teraz nie ma czasu), więcej pisałem ręcznie, a teraz wszystko na kompie i człowiek przyzwyczajony że mu błędy poprawi.Nie złapałeś się nigdy na tym że piszesz np. sms i go wyślesz a tam głupoty?Na 100% tak, a to dlatego iż jesteśmy przyzwyczajeni że ,,słownik,, wpisze nam tam co potrzeba i robimy to na szybko, nawet nie sprawdzając.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Jeśli chodzi o ortografię to nie chwaląc się w domu uchodzę za słownik poprawnej polszczyzny, jeśli chodzi o interpunkcję to tutaj jest już problem. Cieszę się, że dorastałem w takich czasach gdy nie było aż tylu dys-ów :)

Jeśli chodzi o ogłoszenia//

czasem przeglądam różne oferty pracy i nawet tam są błędy. Już nie będę pisała o ludziach, którzy chcą zaistnieć w świecie PL copywritingu bez pisania poprawną polszczyzną. Ja za to piszę teksty tylko w języku angielskim, a tam nie ma za dużo miejsca na błędy ortograficzne, czy interpunkcyjne.

Sama również staram się pisać poprawnie, aczkolwiek nie zawsze się da;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.