Skocz do zawartości

[flustracje] OVH najgorszy BOK?


Mion

Jak Oceniasz BOK w OVH.pl  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak Oceniasz BOK w OVH.pl



Rekomendowane odpowiedzi

Co do sprawy z KVM to tak chyba jest już od dłuższego czasu.

Co do BOK są firmy które mają tani sprzęt/usługi jak OVH, ale pomocy nie ma za dużo. Jeśli chce się dobrej pomocy to czasami lepiej poszukać mniejszej firmy albo rodzimej. Jeden z najlepszych w tej branży ma chyba SDC, ale nie mają VPSów.

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ovh to jest olbrzymia firma, i tak na prawdę wszystko zależy na kogo trafisz... ale suport jest corpo więc cudów nie można oczekiwać, szczególnie za taką cenę. 

co do suportu to mogę polecić nasz poprzedni hosting ioflood.com, odpisują bardzo szybko i naprawdę pomagają. 

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc cudów nie można oczekiwać, szczególnie za taką cenę.

Ja nie oczekuje cudów, ale zwyczajnie prawidłowej odwiedzi. W moim wypadku wystarczyło jednoznacznie wskazać, ze po odnowieniu wygasłej usługi TRZEBA sie logować wstępnie przez KVM bo inaczej nie działa. Pisanie o ustawienia sieciowe / Firewall. tylko mnie wprowadziło w błąd. Do tego serwer nie odpowiadał na PING'a. 

 

----.

Poza tym OVH uważam za OK np VPS z Windows bezawaryjnie i bezrestartowo działa od ponad 8 miesięcy 24/h

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności