Skocz do zawartości

Poproszę o opine tej usługi


radi66

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę o opinie takiej usługi .   callpage 

Usługa że na stronie pojawia się okienko do oddzwaniania dla odwiedzającego klienta

Chcielibyśmy jako firma umiescić to na naszej stronie.

Może już ktoś korzystał i podzieli się opiną.

Przed zakupem chętnie byśmy posłuchali tych co używali oddzwaniania oczywiście plusy i minusy.

Moze pomoze nam to zwiększyć konwersję klientów?

 

Dziekujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uslugi typu callback daja rade w specyficznych branzach i setupach organizacji/przedsiebiorstwa. Musisz miec wydluzony czas konwersji, napewno nie wszedzie to zadziala. Jesli produkt jest skomplikowany technicznie lub np grupa docelowa jest specyficzna (zalozmy sprzedajemy ferrari) to jak najbardziej. Ale w sklepie gdzie uzytkownik podejmuje decyzje zakupowe w kilka minut, oczekiwanie na callback w godzinach pracy nastepnego dnia raczej nie zadziala.

 

BTW uzyj uslugi Callpage na ich stronie i zapytaj jak moga Ci pomoc w twoim konkretnym przypadku. Jako dostawce uslugi, https://callpage.iopolecam. Masz dobry support z Krakowa. Daja rade ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w usługach dla osób prywatnych np zamawianie dajmy na to taxi lub pizzy albo usługach pogrzebowych.

 

 

Obawiam się że teraz wkraczamy w czas aplikacji na telefon z taką funkcją- na stronie internetowej to już raczej 2 rzędne.

 

Ale tak w zależności od kategorii główną rolą będzie czas oddzwonienia.

-taxi- nie myślisz że ktoś będzie czekał na telefon pół dnia....

-usługi pogrzebowe- wydaje mi się że jak ktoś już potrzebuje to raczej jest w takim stanie że też nie będzie czekał na łaskę oddzwonienia tylko działał.

- usługi na stronie to raczej bym stawiał na pomoc przy wyborze produktu- np w axa możesz zaznaczyć zadzwoń do mnie teraz jak np wypełniasz wniosek o polisę i masz problem np z wyborem wersji pojazdu.

 

tak czy inaczej musisz sam przekalkulować czy jest Ci to potrzebne, czy stać Cię jeżeli tego branża wymaga by mieć odpowiednią ilość osób na słuchawce by oddzwaniać od razu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja stworzyłem darmowy odpowiednik, do pobrania i przetestowania na mojej stronie Internetowej. Nazywa się SmartCall , od nazwy firmy. W aplikacji na smartfonie z androidem pokazuje powiadomienia, kiedy ktoś poda telefon. Jeśli chcesz - przetestuj :) Narazie do pobrania tylko ze strony, bo nie mam na aktywację konta w Sklepie Play.

 

https://www.smartbe.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności