Jump to content

Dodawanie wpisów z frontend z ograniczoną ilością

Recommended Posts

Szukam wtyczki która pozwoli na dodawanie wpisów zarejestrowanym użytkownikom, gdzie będzie można ustalić ilość wpisów które użytkownik będzie mógł dodać. 

Najlepiej by było gdyby dodwanie wpisów odbywało się przez frontend i można było definiować dodatkowe pola

Moja pierwsza aplikacja na iOS - Zysk z faktury VAT ;)

Apple = mac-world.pl

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By GUNSHOT
      Witam, chciałem dowiedzieć się czy istnieje szansa jeszcze zrobić dark post`a. Pamiętam że wcześniej robiłem bez problemu na innym fanpageu, zapisywałem jako reklame i potem wykorzystywałem formatke reklam dla zwykłych postów na fb. Teraz wyskakuje mi jak zapisuje kopie roboczą z fb ads, okno modalne z płatnościami. 
    • By salab
      ✔️ Kto: Web Systems
      Gdzie: Łódź
      Zdalnie: możliwe częściowo

✔️ Będziesz odpowiedzialny/a za:
      - budowę i rozwijanie stron Klientów
      - zarządzanie zapleczem i portalami firmy (domeny, hosting)

✔️ Powinieneś:
      - znać HTML, CSS, JS, jQuery, podstawy PHP, 
      - mieć doświadczenie z CMS Wordpress, ACF, CPTUI, WPML, WPallexport/import,
      - szybko się uczyć i chcieć rozwijać,
      - sprawnie się komunikować,

✔️ Mile widziane:
      - Sass, NodeJS, Bootstrap, React...
      - API FB, Google Analytics, Google Search Console, 
      - Znajomość PrestaShop/Magento,
      - Znajomość Photoshop lub Gimp,
      - Doświadczenie przy projektach innych niż instalacja WordPress z płatnym szablonem

✔️Oferujemy:
      - wynagrodzenie: podstawa (2500 - 3500 zł netto plus premie uznaniowe ),
      - fajną atmosferę i elastyczne godziny pracy,
      - możliwość częściowej pracy zdalnej,
      - pracę w rozwijającej się firmie, gdzie masz wpływ na to co robisz,
      - możliwość rozwijania swoich kompetencji i szlifowania umiejętności,
      nie wymagamy komercyjnego doświadczenia

✔️Aplikuj:
      https://www.web-systems.pl/praca/staz/
      Pytania najlepiej na: biuro@web-systems.pl

Ogłoszeniodawca: Web Systems Krzysztof Balicki, 95-020 Janówka, ul. Bursztynowa 4, NIP: 729-246-24-54
    • By nosluj
      Cześć! 
      Wczoraj zaczęłam pracować na bezpłatnym motywie OlsenLight. Utworzyłam motyw potomny.
      I tu dwie rzeczy które chciałabym zmienić a stanęłam w miejscu. Zwłaszcza, że doświadczenia zero.

1) Mój motyw nie ma opcji publikowania postów bez panelu bocznego, pobrałam wtyczkę Fullwidth Page Templates która zjada nie tylko panel boczny, ale też wszystko inne z możliwością komentarzy. Co prawda jedna z opcji powinna je pozostawić, ale i tak znikają.
      Chciałabym aby panel boczny pozostał tylko na stronie głównej, kontaktowej itp. Posty miałyby wyświetlać się na całej stronie. I teraz pytanie, gdzie grzebać i jak?

2) Chciałabym zmienić napis w opcji "czytaj dalej" na stronie głównej, ze względu na to, że wyświetla się w języku angielskim a moja strona jest polskojęzyczna.

• By Pościki
      Proszę o kontakt na maila pr.art@o2.pl. Mam do zlecenia sporą ilość postów.
    • By Pozycjonusz
      Witam,

zapraszamy do skorzystania z naszego pakietu, gdzie publikujemy ogłoszenia wraz z linkami do Państwa strony:
      dodanie ogłoszenia Państwa firmy do 40 lub 80 serwisów ogłoszeniowych! w każdym serwisie zostanie dodane ogłoszenie dotyczące Państwa usług czy produktów ze wszystkimi danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony. w cenie znajduje się napisanie 15 lub 30 tekstów strona pozyska naturalne linki w postaci adresu www oraz reklamę w 40 lub 80 serwisach ogłoszeniowych raport z bezpośrednimi linkami do wpisów w serwisach przyjmowane w tym pakiecie są wyłącznie strony firmowe oraz sklepy Cena - 135zł brutto lub 235zł brutto

Po szczegóły zapraszam tutaj: http://www.pozycjonu...z-ogloszen.html
      Osoby które wykupią jeden z naszych pakietów Firmowych, pakiety Ogłoszeń mają 25% taniej !

Firma:

POZYCJONUSZ Patryk Chlabicz
      ul. Św. Mikołaja 1 lok. 52
      15-419 Białystok
      NIP: 542-305-11-83 REGON: 200258577
      (biuro czynne: pn. - pt. 8:00 - 16:00 )
      kontakt@pozycjonusz.pl
      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
      Jesteśmy uczestnikiem Programu
      RZETELNA Firma
      Sprawdź naszą rzetelność na
      https://wizytowka.rz...rma.pl/40BEQSCK
      - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy