Jump to content

Recommended Posts

Witam,

serdecznie zapraszam do dodawania swoich firm do bazy 12 katalogów firm. Katalogi są na autorskim skrypcie.

Wszystkie katalogi są na ten moment darmowe ale niebawem się to zmieni. Jak znajdę chwilę żeby płatności podpiąć ;)

Oto lista katalogów:

Z czasem planujemy również poszerzać tę listę o czym będę informował w tym temacie.

Dziennikarstwo Obywatelskie - zapraszam do dodawania wpisów

Cześć, dzięki za udostępnienie bazy katalogów.

Szybkie info

W tych:

top-3.pl (po potwierdzeniu mailowym nie ma wpisu na liście oczekujących)

katalogow.pl

Przy dodaniu i potwierdzeniu dodania strony pojawia się biała strona, ale wygląda na to, że wpisy się dodają bez problemów. W pozostałych katalogach pojawia się info, że zostanie wysłane potwierdzenie na maila.

W tym katalogu: dobrotliwy.com.pl wywala błąd "nie odnaleziono serwera" - w potwierdzeniu na maila przychodzi błędny adres: dobrotiliwy.com.pl

Edited by positive

Hej,

dzięki za informacje. Wszystkie wpisy są w bazie tylko część ma status "nie potwierdzono" przez błędy, które opisałeś.

Literówkę na dobrotliwy.com.pl poprawiłem. Pozostałe dwa ogarnę w ciągu kilku dni ze względu na urlop od jutra.

Dodawać jednak można do wszystkich już teraz bo wpisy zapisują się w bazie.

• Like 1

W tych katalogach nie wyświetla, że dodało wpis i jest to trochę mylące:

Top-3.pl
KatalogOw.pl

Później zobaczyłem, że maile przyszły.

Aktywacja natomiast wyświetla białą stronę.

Edited by pitrazzz

Masz artystyczną stronę? Dodaj ją do artystycznego katalogu sztuki ARTKATALOG.PL
Jeśli nie masz artystycznej strony, nic straconego! Dodaj ją do europejskiego katalogu stron ZWARTA.EU

Nie wiem czy to dla kogokolwiek ważne, ale można by dodać przy rejestracji możliwość podania europejskiego NIPu (PL1234567890).

Pozdro i dzięki. Fajne katalogi

Kurcze, a czemu w różnych katalogach nie mogę mieć taki sam opis firmy i ofertę? Przecież to jak rozumiem odrębne katalogi na różnych domenach. Właśnie przy top-3 zwróciłem na to baczniej uwagę (wcześniej jakoś mi się zakonotowało, że w obrębie jednego katalogu w różnych kategoriach nie powtarzać opisu i oferty firmy) Hm, to jak coś to ja bym prosił aby zostawić choć jeden wpis jeśli reszta ma być zablokowania:) A, błąd w top-3 nadal występuje. Problem z NIP - jeśli jest tylko jeden format akceptowany warto go podpowiedzieć w polu formularza.

https://netteria.net - tworzenie stron www, aplikacji web, projektowanie, programowanie Windows, usługi IT

@netteria

wiem wiem, już ktoś wcześniej zwrócił na to uwagę, postaram się jutro ogarnąć ten temat

Top-3.pl

KatalogOw.pl

Niestety nadal strony nie działają.

www.skynetic.pl - filmy, fotografia i wizualizacje reklamowe

piorunstudio.pl - Nowe studio fotograficzne w Łodzi

Jaki koszt dodania do całości katalogów ?

Problemy wskazane w lipcu rozwiązane ?

Nadal darmowe.

Istotne tak.

Top-3.pl

KatalogOw.pl

Niestety nadal strony nie działają.

Biała strona w tych katalogach po dodaniu firmy jest ale wpisy przechodzą baz problemu także nie pisz mi tu, że "strony nie działają".

w top-3.pl przypadkiem 2 razy dodałem firmę, ale aktywowałem już tylko jednego maila. Czy będzie z tym jakiś problem?

IECenter - Work and Travel USA - Praktyki w USA/Australii - Kursy Językowe - pośrednictwo wizowe

Kiedy można się spodziewać moderacji katalogów? ;)

Raczej wszystkie są moderowane na bieżąco. W jednym tylko widzę faktycznie jakieś większe zaległości. Zaraz będzie tam moderacja.

Chyba, że nie dałeś rady zastosować się do prośby o unikalny opis... to wtedy:

- firma została usunięta

- nie dostałeś o tym powiadomienia

- nie można jej dodać ponownie

Takie zjawisko najpewniej nastąpiło jeżeli data ostatniej moderacji na stronie głównej jest po dacie kiedy dodawałeś wpis.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By callisto
      Witam
      Miałem dłuższą przerwę od seo, w skrócie czy warto wykupić wpisy premium w katalogach, w których już istnieje strona około 10 lat, aby podnieść je w kategoriach katalogu? Dzięki
    • By semfinity
      Wykonam linkowanie z prywatnego zaplecza w formie katalogów firm

Domeny z historią od 5 do 21 lat w Webarchive. Dobre parametry SEO Na każdym zapleczu unikalne opisy (wliczone w cenę) Każda strona na innej templatce. We wpisie 2 linki dofollow - 1 czysty URL + 1 link z dowolnie wybranym anchorem na dowolną podstronę. Dodatkowe informacje w każdym wpisie: nazwa firmy, adres, telefon, strona www. Wpisy uzupełnione są o mapę Google, logo Twojej firmy oraz miniaturkę Twojej witryny. Szybkie terminy realizacji, raport z dodanych linów, Faktura VAT.  

>> Więcej informacji:  https://linki-seo.pl/
      Linkowanie w pakietach:
      15 wpisów - 139zł
      30 wpisów - 259zł
      45 wpisów - 399zł

Podane ceny są cenami netto. Wystawiam faktury VAT.

Kontakt:

SEMfinity
      Filip Morkowski
      ul. Saperska 34B/12
      61-493 Poznań
      biuro@semfinity.pl
      NIP: 781-183-31-34
    • By semfinity

Domeny z historią od 5 do 21 lat w Webarchive. Dobre parametry SEO Na każdym zapleczu unikalne opisy (wliczone w cenę) Każda strona na innej templatce. We wpisie 2 linki dofollow - 1 czysty URL + 1 link z dowolnie wybranym anchorem na dowolną podstronę. Dodatkowe informacje w każdym wpisie: nazwa firmy, adres, telefon, strona www. Wpisy uzupełnione są o mapę Google, logo Twojej firmy oraz miniaturkę Twojej witryny. Szybkie terminy realizacji, raport z dodanych linów, Faktura VAT.  

Linkowanie w pakietach:
      15 wpisów - 139zł
      30 wpisów - 259zł
      45 wpisów - 399zł

Kontakt:

SEMfinity
      Filip Morkowski
      ul. Saperska 34B/12
      61-493 Poznań
      biuro@semfinity.pl
    • By semfinity

Domeny z historią od 5 do 20 lat w Webarchive. Dobre parametry SEO Na każdym zapleczu unikalne opisy (wliczone w cenę) Każda strona na innej templatce. We wpisie 2 linki dofollow - 1 czysty URL + 1 link z dowolnie wybranym anchorem na dowolną podstronę. Dodatkowe informacje w każdym wpisie: nazwa firmy, adres, telefon, strona www. Wpisy uzupełnione są o mapę Google, logo Twojej firmy oraz miniaturkę Twojej witryny. Szybkie terminy realizacji, raport z dodanych linów, Faktura VAT.  

Linkowanie w pakietach:
      15 wpisów - 139zł
      30 wpisów - 259zł
      45 wpisów - 399zł

Kontakt:

SEMfinity
      Filip Morkowski
      ul. Saperska 34B/12
      61-493 Poznań
      biuro@semfinity.pl
    • By semfinity

Domeny z historią od 5 do 20 lat w Webarchive. Dobre parametry SEO Na każdym zapleczu unikalne opisy (wliczone w cenę) Każda strona na innej templatce. We wpisie 2 linki dofollow - 1 czysty URL + 1 link z dowolnie wybranym anchorem na dowolną podstronę. Dodatkowe informacje w każdym wpisie: nazwa firmy, adres, telefon, strona www. Wpisy uzupełnione są o mapę Google, logo Twojej firmy oraz miniaturkę Twojej witryny. Szybkie terminy realizacji, raport z dodanych linów, Faktura VAT.  

Linkowanie w pakietach:
      15 wpisów - 139zł
      30 wpisów - 259zł
      45 wpisów - 399zł

Kontakt:

SEMfinity
      Filip Morkowski
      ul. Saperska 34B/12
      61-493 Poznań
      biuro@semfinity.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy