Skocz do zawartości

Aktualizacja danych w Zumi.pl


de-em

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem: w Zumi znajduje się wizytówka mojej firmy, która nie została dodana przeze mnie, ani przez nikogo znajomego. Zawiera ona niekompletne, a co gorsza błędne dane. Celem edycji danych założyłem konto w Onecie, zalogowałem się i wybrałem opcję "Aktualizacja danych" (pozostałe dostępne opcje to "Dodaj firmę" i "Powiadom nas o firmie"). Zostałem przekierowany na stronę wyświetlającą dodane przeze mnie firmy z informajcą, że nie mam żadnej i żebym dodał nową. Tak też zrobiłem. Po wypełnieniu obszernych formularzy udało mi sie dotrzeć do końca tylko po to, aby otrzymać informację, że na podane przeze mnie dane jest już zarejestrowana firma... Świetnie. 

 

Wylogowałem się z portalu i bez zalogowania skorzystałem z opcji "Aktualizuj". Formularz udało się przesłać, ale po upływie 2 tygodni - zero reakcji ze strony Zumi...

 

Przesłałem zatem maila do Zumi z prośbą o przyznanie dostępu do wizytówki, jej usunięciu lub podaniu ewentualnych danych osoby, która założyła wizytówkę (adres e-mail), abym się mógł z nią skontaktować. I znów cisza…

 

Czy ktoś z Was zna sposób w jaki mogę przejąć wizytówkę tą nieszczęsną wizytówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności