Zaloguj się, aby obserwować  
fast1

Ten sam dedykowany pod windows i hosting

Polecane posty

fast1    0

Witaj, rozważam zakup servera dedykowanego pod SEO toolsy typu xneolinks, scrapebox i gsa ser. Mam upatrzonego juz w sumie z soyoustart, 

specyfiakcje :

Intel Xeon E3 1245v2

32 GB

3x120 gb SSD

do tego zestawu muszę dokupić licencje na windows za 79 netto / mc...

Więc mam pytanie, czy mogę podzielić ten server na kilka mniejszych vpsów z 1 licencją na windowsie ? Czy mogę jednocześnie mieć domeny i uruchamiać seo zabawki ?

Mion    1790

Więc mam pytanie, czy mogę podzielić ten server na kilka mniejszych vpsów z 1 licencją na windowsie ?
A co to ma mieć na celu ? Hmmm raczej NIE.

Poza tym, to kwestia oprogramowania do wirtualizacji które jest wtedy niezbędne.

Czy mogę jednocześnie mieć domeny i uruchamiać seo zabawki ?
Pewnie, że możesz mieć o ile zainstalujesz oprogramowanie hostingowe  LAMP na Windows ... ale wyprzedzając, dalsze pytania - to kiepski pomyysł.

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

Mion    1790

no wiesz lepiej jak gsa pracuje na kilku vpsach
Ty tak na poważnie ?

redbanner.png

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów ww oraz oprogramowania.

fast1    0

Czasami przepustowośś sie zapycha i jeszcze docodzi do tego captcha breaker, chyba że jestem słabym obserwatorem ?  :)

Edytowano przez fast1

x1349    143

Przepustowości raczej nie zapchasz, zwłaszcza na soyoustart.

Generalnie ten Xeon jest cienki, więcej niż 2 licek GSA na nim nie puścisz.

Jeżeli masz kilka licek GSA i chcesz je puścić na jednym dedyku to potrzebujesz czegoś dużo mocniejszego.

Mion    1790
Czasami przepustowośś sie zapycha
Więc mam pytanie, czy mogę podzielić ten server na kilka mniejszych vpsów

:hmmm:

redbanner.png

fast1    0

Dobra, potrzebuje bardzo dobrej oferty na kwotę 2500 zł na rok na dedyk pod xneolinks i gsa ser, i czasami odpale scrapebox. Ilość proxy to max 50, wiec max 150 - 170 wątków i będę chciał scrapeboxa używać dość mocno....

Teraz mam taki z  solidseovps http://prntscr.com/b5ecso

Mam spokojnie na nich 150 wątków z gsa ser. Odpalone 4 scrapeboxy, jak wszystkie pracują i scrapuja na kilkunastu wyszukiwarkach to dociążają procek na 100 % i jest git...Speed to 500 mb/s gdzie na soyoustart jest 250 mb...szukam firmy która dostarczy mi lepszy dedyk za cenę 250 zł mc niz ten który mam , a także z opcją rocznej subskrypcji....

Edytowano przez fast1

x1349    143
Mam spokojnie na nich 150 wątków z gsa ser. Odpalone 4 scrapeboxy

Pytanie w ilu wątkach używasz te SB, u mnie 3SB działają w 3500 wątków każdy i to max jaki da sie wyciągnąć z cpu. Coś dużo lepszego za 250/mc będzie ciężko ale może... Sprawdź PW.

Edytowano przez x1349

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez salab
      Witam   Mamy 2 wolne miejsca w prywatnym systemie serverów reverse proxy (dostęp do około 35 IP z całego świata, przekierowującego ruch na wybrany server) pod porządne zaplecze.   Zainteresowanych zapraszam na priv lub biuro (a) web-systems.pl     Web Systems 95-020 Janówka Bursztynowa 4 NIP: 7292462454
    • Przez stats1
      Znalezione:

Oferta na hosting pod tym linkiem
      90% taniej tak więc ceny są atrakcyjne.

Sam przymierzam się do zakupu. Jakby ktoś testował już hosting SSD, to piszcie jak oceniacie.

Bez reflinka:
      https://www.kei.pl/hosting  
    • Przez theqkash
      Dzień dobry,

Moja firma od lat zajmuje się między innymi administracją i przygotowaniem serwerów dla mniejszych i większych potrzeb. Postanowiłem wyjść ze stała, ramową ofertą dla użytkowników tego forum.
      Od pewnego jestem administratorem i wykonuję wdrożenia oparte głównie o panel i-MSCP i to na nim głównie bazuję swoje instalacje. Dlatego też, bardzo chętnie przygotuję serwer pod Ciebie i pod Twoje potrzeby. 

Na potrzeby zapleczowe i inne powiązane z SEO - z uwagi na 16 bezpłatnych, mogących być "daleko od siebie" i dowolnie geolokalizowanych adresów IP - rekomenduję zakup serwera VPS w OVH, gdzie doradzę i poprowadzę jak najlepiej wykonać taką czynność. Do zwykłego hostingu stron, z uwagi na parametry, możliwości i lepszą wydajność, zalecam skorzystanie z serwerów VPS z webh.pl, gdzie dysponuję kodami rabatowymi obniżającymi płatność.  
      W ramach świadczonych usług proponuję:
      Instalację pełnego środowiska pod hosting stron i poczty w oparciu o i-MSCP (lub dowolny inny panel - np. ispconfig, vesta itd). Instalacje wykonywane na i-MSCP uzupełniam na życzenie o wsparcie dla LetsEncrypt oraz możliwość zmiany wersji PHP.  Koszt: od 150zł netto, Instalację tinyproxy/ziproxy/squida lub dowolnego innego rozwiązania do przepuszczania ruchu. Koszt: od 70zł netto, Migrację Twoich danych/stron/maili pomiędzy serwerami, Instalację rozwiązań pod storage - owncloud itd., wraz z doborem optymalnego cenowo serwera, Przygotowanie mailingów, kreacji mailingowych oraz całych rozwiązań do wysyłki profesjonalnych mailingów, Pełen nadzór oraz interwencje z gwarantowanym czasem reakcji w przypadku wystąpienia problemów z Twoim serwerem, Wsparcie w przypadku problemów z serwerami - mailowe, przez livechat lub telefoniczne, w tym również przez całodobowy telefon alarmowy.  
      Jako, że jestem pewien rozwiązań które wdrażam, do każdej usługi zapewniam pełne bezpłatne wsparcie posprzedażowe przez określony czas. 

Zachęcam do kontaktu i nawiązania współpracy!

simpleideas.pl Łukasz Nowak
      Skr. Pocz. 1320
      40-001 Katowice
      NIP 6492196784
      REGON 243585475

tel. 32 797 07 07 / 733 19 11 11
      email: biuro@simpleideas.pl
    • Przez Mion
      Jeśli potrzebujesz własnego VPS'a z przyjaznym panelem administracyjnym i w polskim data center OVH
      Zapoznaj się z poniższa ofertą. 

Cena usługi od 150 zł netto
      ----------------
      HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
      Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

NIP: 7831514314
      REGON: 301740913
      Kontakt:
      E-mail: systemy.internetowe@gmail.com
      Telefon: 723 227 124

• Przez eliesu
      Witam,

mam pytanko: Czy kraj w którym znajduje się hosting, ma jakiś wpływ na ranking Googla w danym kraju? Dla przykładu, jeśli miałbym domene .pl lub .com, ale niemiecki hosting to byłbym niżej rankowany na Google.pl od stron z Polskim IP/hostingiem?

Pozdrawiam!