bestos

Uwaga na katalog gery Nie przychodzą smsy i 0 reklamacji

Polecane posty

Uwaga drugi raz mam problem z katalog.gery.pl - i powiem że omijajcie go szerokim łukiem, jakieś kilka mc wstecz wysłałem smsa za 11zł nie przyszedł sms, napisałem reklamację nie pamiętam czy mi na nią odpowiedzieli...

Kilka tygodni temu chciałem dodać kolejną stronę, sms nie przyszedł, napisałem reklamację do tej pory olewka a pisałem już z 4 razy z różnych maili bo powiedziałem że nie popuszczę.

Na stronie nie ma numeru tel żeby zadzwonić kontakt to adres mailowy z którego nikt nie pisze.

• Like 1

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

reklamację należy pisać do firmy obsługującej platnosci SMS, jeśli kod nie działa do właściciela katalogu

re287am9.jpg

Miałem taką samą sytuację, próbowałem skontaktować się z obsługą klienta ale nie odpowiadają. @bestos załatwiłeś coś w tej sprawie?

Najlepiej jednak odpuścić i wyjść z całości sytuacji mądrzejszym o koszt jednego smsa.

Webmastering, kodowanie & programowanie

Więcej informacji na moim profilu

Zapraszam na PW

Ostatnie informacje od gery w sprawie problemu otrzymałem 18.11.2015 r. Wtedy jeszcze funkcjonował Helpdesk.

Od tego roku niestety nikt nie raczy odpowiedzieć na email w sprawie z tego tematu.

Pozycjonwowanie z semsei.pl . Jak studia w Gdyni to tylko na WSAiB

Najlepiej jednak odpuścić i wyjść z całości sytuacji mądrzejszym o koszt jednego smsa.

Nie zamierzam dochodzić się z nikim o 11zł, warto jednak zwrócić na to uwagę żeby nikt nie korzystał z ich usług

Spróbujcie napisać na ten mail: karol.kowalski@netsharemediagroup.pl

EDIT: Z czystej ciekawości napisałem na temat reklamy w gery, odpowiedź była tego samego dnia.

Edytowano przez Finan

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Dziś, po 3 tygodniach otrzymałem wreszcie odpowiedź na mój mail w który także opisałem problem z otrzymaniem kodu sms do aktywacji wpisu. Wpis zaakceptowany. Do kontaktu użyłem zakładki

http://firma.gery.pl/kontakt_formularz

Piękne i lśniące włosy sprawiają, że czujesz się młodo! Sprawdź na portalu KOBIECO.PL  jak poderwać chłopaka sprawdzonymi sposobami! Towarzystwo budownictwa społecznego TBS to krok ku lepszej przyszłości... Czy długi to także jeden z Twoich problemów? sprawdź jak szybko wyjść ze spirali zadłużenia!

Uwaga drugi raz mam problem z katalog.gery.pl - i powiem że omijajcie go szerokim łukiem, jakieś kilka mc wstecz wysłałem smsa za 11zł nie przyszedł sms, napisałem reklamację nie pamiętam czy mi na nią odpowiedzieli...

Kilka tygodni temu chciałem dodać kolejną stronę, sms nie przyszedł, napisałem reklamację do tej pory olewka a pisałem już z 4 razy z różnych maili bo powiedziałem że nie popuszczę.

Na stronie nie ma numeru tel żeby zadzwonić kontakt to adres mailowy z którego nikt nie pisze.

teżkiedyś chciałem dodać i miałem to samo. Nawet nie odpowiedzieli. W ogóle zapomniałem o tym ale Ty mi przypomniałeś.

Też w styczniu dodawałems trone do gery- oczywiscie kodu nie otrzymałem- kilka razy pisałem do nich w tej sprawie- zero odpowiedzi.

Teraz przypomnieliście mi tym watkiem o tej sprawie- napisałem raz jeszcze i w ciągu 2 dni aktywowali wpis ;)

https://bit.ly/2ScQj1b -  Moduły Prestashop z Najlepszym Supportem

Z czystej ciekawości napisałem na temat reklamy w gery,

No na zapytanie ofertowe to każdy chętnie odpisuje.

Do mnie ostatecznie odpisali chyba po miesiącu, może ten temat przeczytali

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Dodawanie do katalogów i 1000 postów... Tak BTW to nie ma się co dziwić, że po wątku zareagowali. Przy odpowiedniej optymalizacji (i kilku linkach) to można na PIO w topie siedzieć...szczególnie na opinia + "marka"..

No cóż, dołączam się do problemu z Gery. SMS oczywiście wpłatę pobiera, a kodu nie wysyła. Emaile głuche. To takie regularne złodziejstwo. Przecież wiedzą, że jest coś nie tak, a nie zablokowali kodów SMS.

Odgrzewam poruszany tu temat sms-ów, czy w obecnej chwili wiadomo coś na temat katalogu gery? Sprawdzałem u nich w "ostatnio dodane" czy mają bieżące wpisy do katalogu i są dodano: 25 Lip 2016. Czyli chyba system smsów już działa.

music-zone-banner.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.