Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

betafb2.jpg

SeoSklep24.pl - został stworzony nie tylko dla osób początkujących, którzy chcą spróbować swoich sił w pozycjonowaniu ale również dla firm, osób prywatnych zajmujących się pozycjonowaniem w bardziej zaawansowany sposób. W Naszym sklepie główny nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług.

W ofercie sklepu znajdą Państwo wiele ciekawych usług. Kilka z nich to np.: Katalogowanie, Presell Pages, MultiKody, Podlinkowywanie/Indeksacja/Dopalanie oraz wiele innych. Każda usługa świadczona jest na wysokim poziomie.

Aktualnie współpracujemy z wieloma osobami z tego forum, które posiadają swoje prywatne grupy katalogów, presell pages itp. Dzieki takiej współpracy możemy oferować Państwu wiele ciekawych produktów.

Osoby zainteresowane współpracą z Nami prosimy o maila na kontakt@seosklep24.pl

Sklep cały czas jest aktualizowany i wprowadzane są drobne poprawki. Będziemy bardzo wdzięczni jeśli pojawią się w tym temacie jakieś komentarze na temat Naszego sklepu. Oczywiście czekamy na pozytywne jak i negatywne komentarze.

Zdajemy sobie sprawę iż w ostatnim czasie powstało kilka podobnych sklepów - postaramy się być najlepszym!

Zapraszam do lajkowania Naszego profilu na FaceBook'u - https://www.facebook.com/SeoSklep24pl

Kontakt:

GG: 4826437

mail: kontakt@seosklep24.pl

tel. 796 451 740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna

ul. Wałowa 12

38-230 Nowy Żmigród

NIP: 6852245474

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

betafb2.jpg

Witam.

W pierwszej kolejności chciałbym podziękować moderatorowi FiKaS za aktywację tematu w tym dziale.

Sklep cały czas jest rozbudowywany o nowe produkty i usługi. Od początku ofert na forum PiO mamy sporo zamówień na katalogowanie więc mam nadzieję, że niebawem pojawią się w tym temacie pozytywne komentarze odnośnie wykonania usługi :)

Chciałbym zaprosić do polubienia Naszego FanPage na Facebook'u : https://www.facebook.com/SeoSklep24pl

Za jakiś czas pojawią się tam pierwsze kody rabatowe na zakupy w Naszym sklepie.

NOWE PRODUKTY W SKLEPIE:

https://seosklep24.pl/62-pakiet-mega.html - MULTIKOD do 524 SeoKatalogów z Grupy NEONEX

https://seosklep24.pl/63-pakiet-mega.html - Katalogowanie do 524 SeoKatalogów z Grupy NEONEX

SeoSklep24.pl z dnia na dzień jest co raz bardziej zapracowany z powodu sporej ilości zamówień przez użytkowników PiO oraz inne osoby :)

Dziękujemy Wam za to!

Będziemy wdzięczni jeśli w tym temacie znajdą się jakieś opinie na temat sklepu.

Kontakt:

GG: 4826437

mail: j.brozyna@seosklep24.pl

tel.: 796451740

Dane Firmy:

J&J Jakub Brożyna

ul. Wałowa 12

38-230 Nowy Żmigród

NIP: 6852245474

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam dokonać zakupu, ale podczas rejestracji, gdy wypełniłam wszystkie pola, pojawił się błąd:
Wystąpił 1 błąd :

Kraj wymaga wyboru stanu/województwa.

A problem jest taki, że nie ma pola na stan/województwo.

Witam.

Wszystko już jest OK. Można spokojnie się rejestrować lub robić zakupy bez rejestracji.

Pozdrawiam

Edytowane przez MrFrog

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay, więc tak:

Testowe zamówienie zrobione.

Czy naprawdę trzeba podawać nr telefonu? Do czego to potrzebne?

I kolejna sprawa - jedyna opcja płatności to przelew. A nie da się jakiegoś dotpaya czy innych płatności podpiąć?

Witam.

W pierwszej kolejności dziękujemy za złożenie zamówienia.

Co do danych rejestracyjnych to będą one na dniach poprawione, ponieważ po prostu nie zdążyliśmy się tym zająć. Jest kilka pól, które nie potrzeba.

Aktualnie jedyną opcją jest przelew. Co nie oznacza, że w przyszłości będzie to np DotPay.

Pozdrawiam

SeoSklep24.pl

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za miłe słowa.

Tak jak pisaliśmy na początku, że stawiamy na jakość oraz szybkość wykonywanej pracy.... ;)

Chciałbym również poinformować, że aktualnie przy rejestracji nie trzeba podawać tylko danych osobistych jak wcześniej.

Życzymy miłej niedzieli. Mam nadzieję, że u Was też taka piękna pogoda :)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziękujemy za miłe słowa. Kolejni zadowoleni klienci to wspaniała wiadomość dla Naszego sklepu.... :soczek:

Chciałbym również poinformować iż mamy dla Was pewną niespodziankę! :)

Dla pierwszych 10 osób, które zarejestrują się w Naszym sklepie oraz prześlą PW lub maila poprzez formularz kontaktowy informację o rejestracji otrzymają BON RABATOWY w wysokości 10% na każdą usługę w Naszym sklepie. Po otrzymaniu KODU na jego realizację będziecie mieli 1 miesiąc!

Zapraszamy do rejestracji!

Pozdrawiam

SeoSklep24.pl

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wydaje się jak na razie w porządku :D dostałem kod rabatowy więc jak wykonam jakieś zamówienie to podziele się uwagami ;)...

(a tylko mała nie ścisłość, na mailu dostałem info, że kod ważny 15dni a tutaj piszesz, że 1 miesiąc :) )

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również otrzymałem kod rabatowy i też z informacją o jego ważności do 15 dni, no ale chyba się wyrobię z wykorzystaniem go i mam nadzieję, że będę zadowolony z zakupu :) .

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności