matpl

Ankieta na temat metod pozycjonowania

Rekomendowane odpowiedzi

zrób porządną ankietę, tutaj  przy pierwszym pytaniu już nie ma dobrego wyboru.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj przy pierwszym pytaniu już nie ma dobrego wyboru

A drugiego już nie ma :) :) :)

Też lubię konkrety. Nie ma jak zwięzłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dodatkowym polu wpisałem Yellow Hat. Mam nadzieję, że moja odpowiedź będzie uwzględniona w pracy inżynierskiej.

• Like 1

stopka.png

Zleć artykuł SEO w: Redseocopy | Kup sobie śmieszną skarpetkę: smieszne-skarpetki.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No rzeczywiście ankieta jakich mało, dopiero z niej się dowiedziałem że jest coś takiego jak grey hat.

logo_novacash3.png

Forum o pożyczkach

Szybka pożyczka online                                                     

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez microtel
      Poszukuję osoby doświadczonej w pozycjonowaniu stron internetowych, która podejmie się pozycjonowania oraz prowadzenia sklepów internetowych w zamian za udział w zyskach ze sprzedaży produktów firmy drogą internetową. Interesuje mnie wyłącznie długofalowa współpraca z osobą z doświadczeniem. Na początek tematyka związana gadżetami reklamowymi oraz spersonalizowanymi prezentami na różne okazje, docelowo również inne tematy. Firma istnieje od 2007r i zajmuje się produkcją.
      Sklepy oparte są o platformę Magento, planowana jest ich modernizacja oraz wprowadzenie szerokiej gamy nowych produktów.

Posiadam autorski system CRM, który można rozbudować o funkcjonalności wspomagające / automatyzujące prace.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu mailowego: michal@microtel24.pl

W wiadomości proszę skrótowo opisać swoje doświadcznie.

• Przez callisto
      Witam
      Mam dużo czasu po pracy i chętnie podejmę się działania z zakresu seo czyli pisanie artykułów, opisów, dodawanie materiałów pod wskazane adresy itp. W zamian oczekuje dobrych linków do mojej witryny, dziękuje. 

Kontakt najchętniej PW lub testowe@live.com
    • Przez Kamis086
      Witam na sprzedaż posiadam domenę:

Pracazagraniczna.pl

https://www.aftermarket.pl/domena/Pracazagraniczna.pl 

Kontakt: kontakt@domenabiznesowa.pl 
    • Przez Nazwa_użytkownika*
      POSZUKIWANY: Specjalista SEO (junior lub regular)
      GDZIE: Warszawa, stacjonarnie
      ZA ILE: 2500 - 4000 zł / msc zależnie od umiejętności (UoP lub B2B)
      CV NA ADRES: aneta@privatemarketing.pl 

Specjalista SEO
      Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Private Marketing to firma działająca na rynku e-marketingu od 2014 roku. 
      Jesteśmy ekspertami z zakresu strategii i reklamy internetowej. Zajmujemy się dbaniem o obecność i odpowiedni wizerunek naszych Klientów w internecie. 
      Aktualnie szukamy do naszej firmy Specjalisty ds. SEO.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
      obsługa SEO wybranych witryn przygotowanie i realizacja działań SEO i Content Marketing  analiza trendów, poszukiwanie pomysłów i niestandardowych rozwiązań oraz typów treści planowanie tematów publikacji oraz analiza słów kluczowych  
      Oferujemy: 
      stabilne zatrudnienie  szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne uczestnictwo w międzynarodowych projektach szybki rozwój zawodowy możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym i nabyciu wszystkich umiejętności  
      Dodatkowo: 
      przytulną, wręcz rodzinną atmosferę  slastyczne godziny pracy sobrą kawę z rana i świeże owoce
      Dlatego, jeśli:
      posiadasz minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku masz doświadczenie w optymalizacji stron internetowych znasz narzędzia on-line i aplikacje wspierające codzienną pracę pozycjonera nie pogubisz się w HTML i CMS jesteś osobą odpowiedzialną i samodzielną nie brakuje ci zapału do pracy  
      Koniecznie daj się poznać!
      Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres aneta@privatemarketing.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do składanych dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

• Przez gabiraczi
      Szanowni Państwo!

Szukam stałych lub jednorazowych zleceń jako copywriter. Mam trzyletnie doświadczenie w pisaniu. Specjalizuję się w tworzeniu opisów do katalogów, ogłoszeń, tekstów zapleczowych i presell pages. Dotrzymuję umówionych terminów, jestem rzetelna i kompetentna. 

Najchętniej przyjmę oferty na stałe i regularne zlecenia, ale jednorazowa współpraca także wchodzi w grę. 

Stawka za 1000 zzs wynosi 1,5 zł. 

Osobom zainteresowanym chętnie wyślę próbki swoich tekstów. 

Zapraszam do kontaktu: gabrielarczynska@gmail.com