Skocz do zawartości

Pogrubienie tekstu przy linku sprzedażowym


Linkman

Rekomendowane odpowiedzi

Jak uważacie, warto pogrubić (wytłuścić) tekst przy linku sprzedażowym np. przy "kliknij tutaj" który znajduje się w tekście wpisu na blogu? Czy to bardziej zwróci uwagę czytelnika? Sam link jest pogrubiony i w kolorze niebieskim natomiast czy na czarno wytłuścić kilka wyrazów, część zdania w jego bezpośrednim sądziedztwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co my wróżbici? Potłuść sobie i porównaj statystyki klikalności, czy lepiej z czy bez. W czym masz problem?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj na jednej.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz nie wiedzieć z jakich stron czy artów masz ruch? To chyba podstawa podstaw jest. To tak jakby wysłać ludzi z ulotkami do centrum miasta i do lasu i nie wiedzieć który ile ulotek rozdaje i czy to się opłaca.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ile masz teraz wejść, dodaj pogrubienie, strzałki czy co tam chcesz i zobacz ile będzie wejść po miesiącu. Jeżeli chcesz bardziej profesjonalne testy to skorzystaj z jakiegoś optymizely lub innego narzędzia do testów A/B. Tam ustawisz wszystko clickalność, konwersję, i strona będzie się wyświetla raz w jednej formie raz w drugiej. Idealne testy.

 

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taki test jest czasochłonny.
Brawo.

Mimo wszystko zakładam, że przynajmniej gorzej nie będzie i będę pogrubiał.

Ciekawy wniosek, w takim razie po co temat:P? Według mnie nie ma innej opcji niż testy, jak napisał mistrz blake - nikt nie jest wróżbitą. Jedna tematyka się sprawdza, inna nie. Kwestią też jest podkreślenie właściwych słów we właściwym miejscu, skorzystaj może z heatmap czy coś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności