Jump to content

Linkman

Forumowicze
 • Content Count

  346
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

About Linkman

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,246 profile views
 1. Eksperckie artykuły w temacie egzekucji komorniczej (przydatne dla dłużników lub wierzycieli) bądź innych finansów lub prawa zamieszczę na odpowiednich blogach, serwisach. Informacje na PW.
 2. @qlwik - chyba tak @Beerbant - ten sygnał o spadku atrakcyjności wskutek zaprzestania linkowania to nawet mi przyszedł do głowy ale dopiero z pół godziny temu, na spacerze z psem.
 3. Gdyż spadki były coś za bardzo spore a frazy nie należały do takich o które się walczy - ekstra pozycjonuje.
 4. Jest sobie serwis który zaczął działalność trzy lata temu. Miał po roku z 200 podstron i kilkanaście linków. Pamiętam jakie pozycje osiągało wiele podstron i na które frazy. Po następnym roku miał podstron już z 800 ale linków prawie nie przybyło, może ze dwa. I chociaż jest dobrze zoptymalizowany, jest linkowanie wewnętrzne (kategorie, podobne wpisy) to pozycje tych wcześniejszych podstron spadły. Dopiero ponowne linkowanie sprawiło że wzrosły i przewyższyły te dawne pozycje. Podobną sytuację zaobserwowałem na innej stronie którą współtworzę. Czyli co: pomimo dobrego linkowania wewną
 5. Kumpel stworzył pewien policyjny wątek kontrowersyjny dla komendanta miejskiego. I jest jak w tytule: w GA pokazuje użytkownika z Sosnowca ale do niego domena sieci jest przypisana: tarnow.pl Kilkakrotnie wchodził już do wątku, może monitoruje komentarze. Maskuje się czy jest możliwe że użytkownik z Sosnowca (sprawa dotyczy komendanta z Sosnowca) ma domenę sieci tarnow.pl ?
 6. Rozwinąłem: JEDNOLICIE. Do każdego z artykułów zawsze używając tej samej frazy. Do kolejnego innej frazy, ale nie wieloma frazami do jednego artykułu. Jeśli istotnie można wyklepać 40 artów o tym samym i każdy niesie coś nowego, to aż się prosi, żeby im stworzyć wspólną kategorię i to właśnie ją linkować z nich wszystkich (oraz innych części serwisu). A artykuły można linkować następny, poprzedni, jako anchorów używając tytułów tych artów. Wordpress stosuje to od lat. Nie ma co ponownie wymyślać prochu. O, to już lepiej. Z tym, że czasem chcę podsunąć ten jeden konkretny na
 7. Zgadza się, jest wiele aspektów:namierzenie konta, zajęcie, kwota wolna, uniknięcie zajęcia, konto wspólne, konto firmowe a osobiste, czy konto osobiste może być wykorzystywane jako firmowe, czy komornik polski może zająć konto w zagranicznym banki itd. To co piszecie, jak każecie ściśle linkować według "nakazów" jakiegoś guru (hochsztaplera), to jest chore. Czy Wy się słyszycie, co mówicie? W moim przypadku prawdopodobnie chodzi o zbyt szybki przyrost linków w krótkim czasie albo właśnie o to, że algo nie toleruje wielokrotnego linkowania tego samego wpisu. Daliście "popis" i tyle
 8. Xann, anchorem tytułu wpisu, tylko i wyłącznie? Czyli osoby nieświadome SEO - blogerzy naturalni są na straconej pozycji bo tego wątku nie przeczytały?
 9. Staram się Wam uzmysłowić, że albo jesteście w błędzie, albo w dużych serwisach (co zresztą one czynią) nie ma sensu linkować do pojedynczych wpisów lecz ewentualnie do kategorii.
 10. I to jest słuszna koncepcja , daj sobie spokój , zleć to komuś kto ogarnie te kuwete bo znając życie to oprocz spieprzonego linkowania wewnetrznego masz zrypana konstrukcję serwisu, pewnie naćkanych też w cholere tagów , wewnetrzną duplikację i w cholere artów które powodują tzw "kanibalizację" Nie, żadnych tagów, żadnej duplikacji, to lat temu wiele ogarnąłem. ponawiam pytanie: jak mam linkować do 40 wpisów z tematu zajęcia konta bankowego (w każdym wpisie link do innego wpisu o tym)- cały wpis jako anchor.?
 11. Nie, nie dostałem odpowiedzi na to, jak mam linkować do 40 różnych wpisów w tematyce zajęcia konta bankowego przez komornika. Żeby jak Beer pisze, jeden anchor tylko do jednego wątku był przypisany. Mam podlinkować cały wpis jako anchor?
 12. @KUNG FU to zaproponuj, jak mam linkować do różnych 40 wpisów z tematu zajęcia konta bankowego. Trzy - czterozdaniowe anchory? mam je w pamięci, wiem, w którym wpisie do którego zalinkować. Jest LOGICZNE że wystarczy(ć powinno) po prostu "więcej dowiedz się tutaj". Jeżeli to nie gra (czyli Ty i Beerbant / Beerbant i Ty) macie rację, to znaczy: daje se spokój w rozbudowanym serwisie z linkowaniem wewnętrznym wpisów.
 13. Jedyne i logiczne. Linkujesz 1 stronę -> używasz 1-4 anchory bardzo podobne -> pozycjonowanie warszawa, pozycjonowanie w warszawie, firma pozycjonująca w warszawie. Nie ma prawa szkodzić! A jeśli linkujesz wewnętrznie na 1000 anchorów i tymi samymi anchorami linkujesz 1000 różnych podstron to sorry gregory Swoim stwierdzeniem wywracasz całą teorię o optymalizacji do góry nogami, która wierz mi - raczej się nie zmieni. Nie zawężajmy. Linkuję o zajęciu konta bankowego a takich wpisów mam 40. Aby różniącą się esencję wydobyć z nich, potrzebowałbym anchor zawierający trzy zdani
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy