Jump to content
krzysiuus

Polecane monitory do pracy

Recommended Posts

Mam 2x monitory LG (nie mają jeszcze 2 lat a co chwilę lądują w serwisie)... postanowiłem je wymienić tzn. stare sprzedaż a kupić coś nowego.

Zatem może coś polecicie?

Budżet tak hmm 800zł na 1szt (potrzebuję 2szt.).

Rozmiar matrycy coś w granicach 21-24" FULLHD

Ostatnio przeglądałem oferty to samsung i dell mają dość fajne oferty.

Możecie coś ciekawego polecić, bezawaryjnego z dobrym odwzorowaniem kolorów?

webKS - Wdrożenia stron i sklepów Internetowych.
Usługi Informatyczne 'webKS'.

Dorzuć jeszcze trochę i kup sobie jeden LG 34UM95 - dużo lepiej się pracuje niż na 2 monitorach.

• Like 1

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

2x Dell U2412M nie narzekam, ale zastanawiam się nad jednym z 2.5 k szerokości

2_tani_hosting_www.jpg

MyDevil.net chyba najlepszy hosting dla Dev i nie tylko ref
Najwartościowsze kursy online

Ja teraz składam całego kompa i przeanalizowałem wszystkie monitory do w okolicach cenowych ok. 600 zł. Nie znajdziesz nic lepszego od SAMSUNGA S24E390HL (na allegro Xkom ma promo i jest za 629 zł) lub ew. AOC i2369Vm. 

Ja się zdecydowałem na tego Samsunga bo wcześniej też miałem Samsunga i nigdy mnie nie zawiódł. Kolory super i wszystko extra. Jedyna wada to taka, że jest tylko jedno wyjście hdmi, brak dvi i nie ma regulowanej podstawki - ale niestety w zakresie cen do 700 zł za 23 - 24 cale żaden monitor tego nie ma.

Miałem też duże wątpliwości czy brać 24 cale, bo do tej pory miałem 20 i było ok. Po przesiadce jednak przyzwyczaiłem się już po 10 min i wcale ekran nie jest taki duży, tym bardziej, że rami są cienkie.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO.

Ostatecznie wyłożyłem więcej i kupiłem 2x EIZO 2450.

Przepracowane już ponad 900h i 0 problemów.

Używam i nie mam na co narzekać. Zastanawiam się nad drugim takim samym

Czy jeszcze czymś chciałbyś się z nami podzielić ciekawym?

Edited by blake

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

apple thunderbolt display i Dell P2715Q - setup za ok 7 tys ale wysoce opłacalny. Na thunderbolcie wykonuje pracę a na dellu 4k mam papiery do wgladu - notatki evernote'a, todo, arkusz excela etc - genialna sprawa

Używam i nie mam na co narzekać. Zastanawiam się nad drugim takim samym

Czy jeszcze czymś chciałbyś się z nami podzielić ciekawym?

Liczysz na coś konkretnego, czy może mam wykazać kreatywność?

Co do monitora apple to sory ale za takie pieniądze wolałbym coś z serii coloredge z eizo (te tańsze modele).

Ogólnie polecam monitory DELL

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

Widzę, że jeszcze nie padła ta firma więc dodam, że ja korzystam z NEC MultiSync EA244WMi i serdecznie polecam :)

Trochę przekracza budżet (ja kupiłem za 1200zł) ale może mają w ofercie tańsze modele. 

Edited by stat4seo

stat4seo-banner_old.png

Co do monitora apple to sory ale za takie pieniądze wolałbym coś z serii coloredge z eizo (te tańsze modele).

thunderbolta używam też jako stacji dokujacej do macbooka pro i do takiego zadania sprawdza się wyśmienicie. Poza tym jakość obrazu lepsza niż w dellu 4k za 2,5 klocka;) Kto nie używał ten nie wie