Jump to content

Recommended Posts

Poszukujemy partnerów, którzy byliby zainteresowani udostępnianiem naszej technologii swoim obecnym i przyszłym klientom. Stworzyliśmy wtyczkę do Magento, która pozwala na implementację silnika spersonalizowanych rekomendacji dla sklepów zbudowanych na platformie Magento. Chętnie nawiążemy współpracę z developerami Magento, którzy będą zainteresowani implementacją naszej wtyczki. W zamian oferujemy odpowiednie wynagrodzenie, szkolenia i inne benefity. To może być dla Państwa firmy dodatkowy kanał generowania przychodów.

 

Firma QuarticOn specjalizuje się w spersonalizowanych rekomendacjach, które dzięki zastosowaniu naszych autorskich algorytmów są w stanie znacznie zwiększać wartość koszyka, konwersję i sprzedaż w sklepach online. 

 

Naszą technologię dobrze opisuje ten krótki film

 

Mamy kilkaset wdrożeń w Polsce i Europie, ostatnio też w Chinach (o nas w Gazecie Wyborczej).

 

Osoba do kontaktu:

Przemysław Mańkowski CEO

tel. +48 533 320 184

e-mail: pm@quarticon.com 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By jakbau
   Witam,
   Jak w temacie, jakie macie rozwiązania dla sklepu magento? Z jakich wtyczek korzystacie?
    
   Jeszcze jedno pytanie odnośnie robot.txt- na co pozwalacie robotom? czy mogą chodzić wszędzie?
  • By Pysio
   Czy ktoś z Was może polecić zasugerować jakąś wtyczkę do Landing Page dla Magento 2.0. Pod 2.0 znalazłem w zasadzie tylko od Amasty
   https://amasty.com/landing-pages-for-magento-2.html Może ktoś ma jeszcze coś sprawdzonego.
    
   Pozdrawiam
   Pysio
  • By greenview
   Prosilibyśmy o kontakt poprzez forum, nasz formularz na stronie http://www.greenview.org.pl jak i mailowo info@greenview.org.pl Dzień dobry,
   Jesteśmy profesjonalnym Software House z Poznania. Poszukujemy ludzi, którzy mają zlecenia - nie mają czasu ich obsłużyć, nie wiedzą jak je wykonać, brak im ludzi czy po prostu chciałby nawiązać współpracę za prowizję. 
   Zależy nam na zlecniach z Polski jak również z innych krajów. Bardzo dobrze prowadzimy komunikację z klientem, wykonujemy dobrej jakości kod oraz potrafimy doradzić w celu jak najlepszego wykonania projektu.
   Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio - głównie zależy nam na zleceniach - Wordpress, Magento, Frontend - HTML5 + RWD oraz Backend - PHP, mysql. Inne do rozpatrzenia. W grę wchodzi również Webdesign.
   Pozdrawiamy,
   Greenview Software House
  • By abhaya
   Witam,
   mam na jendej instancji Magento kilka sklepów, niektóre produkty się powtarzają, ale mają inne opisy, każdy ze sklepów ma inny layout, oczywiście pod inną domeną + osobne IP.
   I teraz pytanie - czy je linkować między sobą ? To pytanie bardziej związane ze strategią działania tego wszystkiego - dotychczas sklepy (4-5) działały na dwóch różnych serwerach w oparciu o unikatowe skrypty i były linkowane między sobą. Od momentu przejścia na Magento przestaliśmy je linkować między sobą.
  • By JJack
   Jak w temacie, czasowo się nie ogarniamy z ilością zleceń, chętnie zatrudnimy kogoś do wykonania sklepu na Magento, opartego na projekcie graficznym w PSD.
   Liczy się : czas wykonania, jakość wykonania no i cena.
   Jeżeli uważasz, że podołasz, prześlij nam swoje realizacje na adres info[at]jackvision.pl - abyśmy mogli ocenić Twoje umiejętności.
   Swoje propozycje proszę przesyłać do niedzieli 09.12.2012.
   Pozdrawiamy!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy